a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 26 czerwca 2017
Imieniny: Jana, Pawła, Miromira

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Lifestyle

W pielęgnacji ogrodu kobiety zwracają uwagę głównie na kwestie estetyczne. Dla 65 proc. bardzo ważny jest kolor, nawet zimą.

W pielęgnacji ogrodu kobiety zwracają uwagę głównie na kwestie estetyczne. Dla 65 proc. bardzo ważny jest kolor, nawet zimą.

Badania potwierdzają, że kobiety coraz chętniej zajmują się majsterkowaniem oraz pracami typu Do It Yourself. Panie lubią również prace ogrodowe - większość traktuje ogród lub balkon z kwiatami jako swoją prywatną oazę spokoju, w której mogą odpocząć od stresu codzienności. Największą uwagę zwracają na aspekty estetyczne, zwłaszcza kolor.

więcej
 • Przy adopcji psa ważne jest dopasowanie charakterologiczne. Nie bez znaczenia jest również tryb życia nowego właściciela

  Przy adopcji psa ważne jest dopasowanie charakterologiczne. Nie bez znaczenia jest również tryb życia nowego właściciela

  Liczba bezdomnych psów rośnie w Polsce z roku na rok. Szacuje się, że w schroniskach przebywa ich 100 tys., a kolejne 400 tys. jest pod opieką różnych fundacji. Niestety, adopcje dotyczą przede wszystkim psów młodych, a nowi właściciele kierują się przede wszystkim uroczym wyglądem szczeniaka. Wiele takich adopcji z powodu niedopasowania charakterów, stylu życia czy zwykłego znudzenia się pupilem kończy się powrotem psiaka do schroniska.

  więcej
 • Klasyka czy nowoczesność – w jakim stylu urządzić mieszkanie?

  Klasyka czy nowoczesność – w jakim stylu urządzić mieszkanie?

  Dobór koloru ścian, podłóg, mebli czy dodatków wpływa nie tylko na wygląd lokalu, ale przede wszystkim na to, jak czujemy się w mieszkaniu. Styl wnętrza powinien być dopasowany do potrzeb, ale także do wielkości pomieszczeń. Jak urządzić mieszkanie, żeby było zarówno stylowe, jak i funkcjonalne?

  więcej
 • Funkcjonalność i minimalizm, czyli jak urządzają swoje wnętrza Millenialsi!

  Funkcjonalność i minimalizm, czyli jak urządzają swoje wnętrza Millenialsi!

  Millenialsi to młodzi ludzie, którzy żyją szybko, nieustannie korzystają z najnowszych technologii, a przede wszystkim cenią sobie możliwość wyboru i dostosowania rzeczywistości do własnych potrzeb. To osoby urodzone po 1980 roku, które od pewnego czasu wyznaczają nową drogę w projektowaniu wnętrz. O tym, jakie trendy panują wśród młodych ludzi przy urządzaniu swoich czterech kątów - Natalia Nowak, ekspert aranżacji wnętrz Agata S.A.

  więcej
 • Yin i Yang - jak stworzyć łazienkę pełną harmonii

  Yin i Yang - jak stworzyć łazienkę pełną harmonii

  Eksperci podkreślają - właściwa aranżacja wnętrza to pierwszy krok do wprowadzenia harmonii w życiu. Dlatego podczas urządzania domu lub mieszkania warto czerpać ze starożytnej, chińskiej filozofii. Yin i Yang to uzupełnianie się przeciwstawnych żywiołów i równowaga pierwiastków - żeńskiego i męskiego. Podpowiadamy, jak urządzić łazienkę, w której oba aspekty natury znajdą swoje odzwierciedlenie.

  więcej
 • Olga Kozierowska: Wewnętrzny krytyk kształtuje się na podstawie doświadczeń z dzieciństwa. Trzeba umieć nad nim zapanować

  Wewnętrzny krytyk robi często złą robotę i demotywuje kobiety - podkreśla Olga Kozierowska, autorka projektu „Sukces pisany szminką", ekspertka programu Live InSync. Jej zdaniem to my pobudzamy ten głos do życia, to my go odżywiamy, a on potrafi urosnąć do bardzo dużych rozmiarów. Potem coraz trudniej jest sobie z nim poradzić, dlatego warto zdusić go już na samym początku.

 • Polak w niedzielę – na zakupach, w pracy lub przy domowych obowiązkach

  Robienie zakupów, wykonywanie obowiązków domowych, jak również praca zawodowa to zajęcia, którymi Polacy powszechnie zajmują się w niedzielę - wynika z badania przeprowadzonego przez Millward Brown na zlecenie Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji. Na niedzielne zakupy decyduje się blisko 4/5 Polaków (79%), z kolei 2/3 (66%) wykonuje w ten dzień obowiązki domowe, a blisko połowa (43%) pracuje tak jak w inne dni tygodnia.

 • Polacy coraz częściej wymieniają meble. Firmy z branży muszą wprowadzać innowacje i inwestować w rozwój produkcji

  Wraz z rozwojem rynku mieszkaniowego i modą na indywidualizm rośnie segment mebli na wymiar, tworzonych na indywidualne zamówienie klienta i dopasowanych do konkretnego wnętrza. Takie rozwiązania przestały być luksusem i są przystępne cenowo dla przeciętnego konsumenta. Jak pokazują statystyki, przeciętna rodzina kupuje nowe meble średnio raz na 2,5 roku, dlatego zdaniem ekspertów rynek ma duże perspektywy rozwoju. Sektor meblowy musi jednak podążać za nowymi trendami i rozwijać innowacje.

 • Połowa młodych millenialsów jest online cały czas

  Życie bez internetu i serwisów społecznościowych? Takiej rzeczywistości nie wyobraża sobie większość młodych millenialsów. Połowa z nich jest online cały czas, a 94,7 proc. uważa, że dostęp do sieci ułatwia im kontakt ze znajomymi. Sprawdzono, w jaki sposób internet wpływa na życie ludzi urodzonych pomiędzy 1990 a 2000 rokiem.

 • Uczniowie w internecie coraz częściej wykorzystują nauczanie grupowe

  Uczniowie wiedzą to od dawna: w grupie jest raźniej, weselej i efektywniej. Wspólne uczenie się przynosi lepsze efekty. Kiedyś spotykano się w domu któregoś z uczniów, każdy przynosił przydatne materiały, a rodzice zapewniali spokój i kanapki. Teraz uczniowie radzą sobie podobnie, ale przy pomocy internetu i platform do nauki kooperatywnej.

 • Wojna domowa czy miodowe lata – jakimi sąsiadami są Polacy?

  Czy rzeczywiście lubimy toczyć wojenki z sąsiadami? Z okazji Europejskiego Dnia Sąsiada postanowiono to zbadać. Grodzone osiedla wyrastają jak grzyby po deszczu, powoli stając się symbolem zacierających się sąsiedzkich więzi. Czy naprawdę wolelibyśmy żyć w odosobnieniu, zamknięci w obwarowanych twierdzach? W poszukiwaniu odpowiedzi przeprowadzone zostało badanie, w którym sprawdzono, jak mają się relacje między sąsiadami w Polsce.

 • Jaka podłoga dla alergika?

  Wybór podłogi zależy przede wszystkim od indywidualnych preferencji. Jeśli jednak któryś z domowników cierpi na alergię, należy wziąć to bezwzględnie pod uwagę. Na szczęście współczesna oferta podłóg jest tak szeroka, że bez problemu można znaleźć rozwiązanie zarówno bezpieczne dla alergika, jak i estetyczne oraz funkcjonalne.

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10... 21

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter