a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 24 września 2018
Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Zbliżają się zaręczyny, a Ty nadal nie masz wizji idealnego pierścionka? Zobacz, na co zwrócić uwagę!

2017-03-01
Zbliżają się zaręczyny, a Ty nadal nie masz wizji idealnego pierścionka? Zobacz, na co zwrócić uwagę!

Traf w jej gusta - może srebrny pierścionek zaręczynowy?

Jeśli podjąłeś decyzję o zaręczynach, przed Tobą jeden z najtrudniejszych wyborów - biżuteria zaręczynowa. Co jest najważniejsze na tym etapie? Na pewno musisz trafić w gust przyszłej narzeczonej. Od tego w dużej mierze zależy powodzenie całych zaręczyn, niezależnie od ilości i jakości Twoich pozostałych działań. Jeśli Twoja druga połówka preferuje oryginalną biżuterię, śmiało możesz zdecydować się na srebrny pierścionek zaręczynowy - to niebanalne i godne uwagi rozwiązanie, które spodoba się przede wszystkim indywidualistkom i odważnym kobietom, które nie podążają za stereotypami. Srebrny pierścionek zaręczynowy zrywa mit mówiący o tym, że eleganckie jest tylko złoto. Może Twoja dziewczyna lubi właśnie taki styl? Kobietom eleganckim i ceniącym tradycję na pewno bardziej spodoba się klasyczny, złoty pierścionek - do wyboru masz zarówno białe, jak i żółte złoto, a ostateczna decyzja należy wyłącznie do Ciebie!

Dobierz odpowiedni rozmiar i model

Kolejnym wyzwaniem, poza wyborem kruszcu idealnego, jest podjęcie decyzji odnośnie odpowiedniego modelu i rozmiaru. To równie istotne elementy, od których w dużej mierze zależy wygoda użytkowania biżuterii. Zasada jest prosta - im skromniejszy pierścionek, tym prostsza regulacja rozmiaru. Jeśli zależy Ci więc na obfitych zdobieniach i sporej liczbie kamieni, musisz dopytać o kwestię regulacji rozmiaru. Pamiętaj, że pierścionek zaręczynowy to biżuteria na całe życie, dlatego możliwość jego zmniejszania bądź zwiększania jest bardzo istotna. Co zrobić, jeśli zupełnie nie masz pojęcia o rozmiarze palca swojej dziewczyny? Możesz wypróbować trik z podejrzeniem innej biżuterii tego typu, którą z chęcią nosi. Weź jej pierścionek do jubilera bądź podpytaj przyjaciółek, które będą nieocenioną pomocą w tej kwestii.

Nie podejmuj pochopnej decyzji i porównaj ceny

Zanim zakupisz wymarzony pierścionek zaręczynowy, dobrze przemyśl swoją decyzję. Nie chodzi tutaj oczywiście o sam fakt zaręczyn, ale o odpowiedni model i rozmiar pierścionka, który zamówisz dla swojej ukochanej. Jeśli nie chcesz wydawać potężnej sumy, zawsze możesz przed zakupem porównać ceny u różnych jubilerów i wybrać opcję, która wydaje Ci się w danym momencie najbardziej odpowiednia. Powodzenia!

Materiał zewnętrzny

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter