a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 26 maja 2018
Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Wiosna - sezon na randki! 5 pomysłów na wiosenną randkę

2017-04-09
Wiosna - sezon na randki! 5 pomysłów na wiosenną randkę

Wiosna to czas, kiedy otwieramy się na świat, ludzi i nowe spotkania. To dobry moment na znalezienie tego jedynego lub tej jedynej i rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu. Kiedy już poczynimy pierwszy krok i otrzymamy numer telefonu od obiektu naszych westchnień, pojawia się kolejne pytanie: jak powinna wyglądać wiosenna pierwsza randka? Poniżej kilka przydatnych podpowiedzi.

Klasyczny scenariusz

Romantyczna restauracja zawsze sprawdza się na pierwszej randce. To świetny sposób na poznanie się i skonfrontowanie z rzeczywistością wyobrażeń o drugiej osobie. Połączenie wizyty w kawiarni z krótkim spacerem, także będzie świetnym pomysłem. Ten wariant polecamy tym, którzy znają się krótko i nie są pewni uczuć drugiej strony. Niezobowiązujące spotkanie w miejskim zgiełku sprawi, że nawet jeśli między wami nie zaiskrzy, będzie można łatwo się wycofać.

Dla aktywnych

Coraz częściej słyszy się o randkach, w trakcie których ludzie wspólnie biegają lub jeżdżą na rowerze. To ciekawe doświadczenie, pozwalające obserwować drugą osobę i nieco skrócić dystans. Należy jednak pamiętać, żeby tego typu randka była odpowiednio urozmaicona. Wybierając trasę biegową poszukaj romantycznych zakątków, a na trasie rowerowej zaplanuj też interesujące przystanki, podczas których zjecie coś smacznego i zwyczajnie trochę porozmawiacie. Ten typ scenariusza możne być bardzo ciekawy. Pamiętaj jednak, aby skonsultować go z drugą stroną.

Kameralne spotkanie w gronie znajomych

Jeśli nadal trochę obawiasz się pozostać sam na sam z obiektem swych westchnień, zaproponuj wspólne wyjście na kameralną imprezę: wernisaż, „domówkę" lub spotkanie z przyjaciółmi na mieście. Ten wariant sprawi, że będzie Ci trochę raźniej. Możliwe, że unikniesz niezręcznej ciszy, która zdarza się często na pierwszym spotkaniu, ale skoro macie wspólnych znajomych, to na pewno znajdą się wśród nich osoby, które potrafią rozkręcić nawet najbardziej drętwe spotkanie - warto zaryzykować.

Piknik

Świetnym rozwiązaniem, które będzie i romantyczne, i jednocześnie lekko niezobowiązujące jest piknik. Tego typu formuła spodoba się zwłaszcza tym, którzy są kreatywni i lubią wyzwania. Możesz też połączyć wyprawę rowerową z piknikiem za miastem. Podczas takiego spotkania możecie poznać nawzajem swoje kulinarne preferencje (każde z Was może zabrać kilka ulubionych dań, owoców, przekąsek), zagrać w ulubione gry planszowe albo posłuchać wspólnie muzyki czy śpiewu ptaków w plenerze.

 

Nietypowe miejsce

Jeśli chcesz, aby wasze spotkanie było nie tylko czasem, kiedy rozmawiacie i poznajecie się, ale również fajnym wydarzeniem, zaproponuj nietypową scenerię. Randka na ostatnim piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, wyprawa do wesołego miasteczka, rejs rowerem wodnym - im ciekawsze i bardziej nietypowe rozwiązanie, tym lepiej. Wybierając scenariusz takiego spotkania pamiętaj o tym, aby nie przestraszyć i nie zrazić do siebie osoby, którą chcesz zaprosić.

Wybranie miejsca i znalezienie pomysłu na pierwszą randkę jest bardzo ważne i zdradza wiele o zapraszającym. Ale przyjęcie lub odrzucenie danego scenariusza przez zaproszoną osobę, będzie dla ciebie pierwszą wskazówką o partnerze. Pamiętaj jednak o tym, żeby nie narzucać swojej woli i dbać o komfort drugiej osoby. Jeśli wspólnie wybierzecie interesujący scenariusz, którego jeszcze nie praktykowaliście na swoich pierwszych randkach - będziecie mieli nowe, wspólne wspomnienia, a to świetny kapitał na start nowej znajomości.

Materiał zewnętrzny

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter