a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Sobota, 23 czerwca 2018
Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

W małych mieszkaniach najlepiej sprawdzają się drzwi przesuwne. Można je wykorzystać do zamykania pomieszczeń lub ich podziału

2017-01-20
W małych mieszkaniach najlepiej sprawdzają się drzwi przesuwne. Można je wykorzystać do zamykania pomieszczeń lub ich podziału

Producenci proponują coraz większą gamę drzwi przesuwnych. Dostępne są modele drewniane, szklane, takie, które składają się z jednego skrzydła, dwóch, a nawet większej liczby skrzydeł.

- Drzwi przesuwne to dzisiaj najbardziej pożądane i poszukiwane przez klientów drzwi ze względu na to, że coraz bardziej popularne są małe powierzchnie mieszkaniowe. Statystyki mówią, że najlepiej sprzedają się mieszkania do 50 metrów kwadratowych, a wiadomo, że w takich mieszkaniach każdy centymetr trzeba dobrze wykorzystać - mówi agencji Newseria Lifestyle Jacek Domański, prezes zarządu firmy Drims, producenta drzwi.

Drzwi przesuwne służą do zamykania różnych pomieszczeń. Może to być łazienka, kuchnia, garderoba - w zasadzie w tej kwestii nie ma żadnych ograniczeń. Wszystko zależy od potrzeb właściciela. Fachowcy dzielą drzwi przesuwne na trzy rodzaje. Najczęściej stosowane są naścienne.

Drzwi przesuwne naścienne po prostu przesuwają się po ścianie. W ostatnich czasach pojawiło się tutaj bardzo ciekawe rozwiązanie, naprawdę rewelacyjne, to są drzwi przesuwne systemu Magic, gdzie nie ma żadnej listwy ani żadnego widocznego elementu, po którym te drzwi się przesuwają, po prostu wszystkie te mechanizmy są ukryte w skrzydle - tłumaczy Jacek Domański.

Kolejną opcją są drzwi przesuwne w kasecie i drzwi przesuwne montowane do sufitu.

- Drzwi przesuwne w kasecie są to drzwi, które już wymagają większej dokładności wykonania i zatrudnienia dodatkowych ekip montażowych, ponieważ są to drzwi obudowane kasetą i karton-gipsem, po prostu wysuwają się ze ściany. Z kolei drzwi przesuwne mocowane do sufitu można wykorzystać zarówno do zamykania pomieszczeń, jak i do ich podziału. I tu w przypadku właśnie niewielkich powierzchni, gdzie chcemy z jednego pomieszczenia chwilowo mieć dwa, możemy stosować takie drzwi - wyjaśnia Jacek Domański.

Drzwi przesuwne ze względu na wiele mechanizmów, które są w nich ukryte, wymagają precyzyjnego montażu. Dlatego w tym przypadku warto skorzystać z usług wyspecjalizowanych ekip montażowych.

źródło: Newseria Lifestyle

Tagi: aranżacja wnętrz, drzwi przesuwne naścienne, drzwi przesuwne w kasecie, dzrwi przesuwne

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter