a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Niedziela, 27 maja 2018
Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Pomysł na łazienkę z wnęką…

2015-12-18

Zdjęcie 1/3

  • Zdjęcie 1/3
  • Zdjęcie 2/3
  • Zdjęcie 3/3

Mała powierzchnia? Nietypowe stropy? Wnęki? Wbrew temu, co może się nam wydawać, obecnie nic z tych rzeczy nie stoi na przeszkodzie do urządzenia ładnej i funkcjonalnej łazienki. Przeciwnie, nietypowa architektura pomieszczenia nadaje mu wyjątkowy charakter i skłania do zastosowania oryginalnych i praktycznych rozwiązań, o których w innym przypadku w ogóle byśmy nie pomyśleli. Niestandardowy rozkład pomieszczenia może być wspaniałym polem do popisu dla naszej kreatywności, i tak najlepiej do niego podejść.

Urządzanie łazienki nie musi być problemem. Duży wybór kształtów, wymiarów, a nawet kolorów ceramiki łazienkowej, pozwala na coraz ciekawsze aranżacje. W niepamięć odchodzą czasy, kiedy w polskich łazienkach rządziła sztampa i przewidywalność. Nowoczesne rozwiązania łazienkowe niwelują coraz więcej ograniczeń technicznych i konstrukcyjnych, pozwalając nam popuścić wodze wyobraźni i zaprojektować wnętrze idealnie odpowiadające naszym potrzebom.

Spośród wszystkich łazienkowych niespodzianek konstrukcyjnych, najczęściej spotykane są wnęki. Na szczęście istnieje całe mnóstwo sposobów, aby maksymalnie je wykorzystać. Jeżeli nasza wnęka jest duża, dobrym pomysłem może być przekształcenie jej w wygodną kabinę prysznicową. Wystarczy zastanowić się nad doborem odpowiednich produktów.

Jeżeli wybieramy pomiędzy wanną a kabiną prysznicową, obecność wnęki może pozwolić na osiągnięcie sprytnego kompromisu - wystarczy wybrać wannę dopasowaną do szerokości wnęki, aby w razie potrzeby można było także wziąć w niej prysznic. Wnęki, których ścianki nie mają symetrycznej długości, można łatwo zmodyfikować przez dodanie szklanych drzwi, które w prosty i estetyczny sposób odgrodzą naszą kabinę od reszty pomieszczenia. Podobny zabieg można zastosować także w przypadku wanien stosując parawan nawannowy. Dzięki niemu łatwo przekształcimy wannę w wygodną kabinę prysznicową.

Warto pamiętać, że wnęki zazwyczaj są dość urokliwym elementem pomieszczenia. Wykorzystajmy więc ten fakt i zaakcentujmy niepowtarzalność naszej łazienki. Możliwości wystroju wnęk jest co nie miara, a z pomocą mogą przyjść nam produkty firmy Sanplast SA, które pozwolą na znalezienie rozwiązania do większości typów wnęk. "Bardzo duży wybór drzwi prysznicowych występujących w ofercie Sanplast SA sprawia, że bez problemu znajdziemy produkt dla naszej łazienki. Klienci mogą wybierać spośród produktów kilku linii wzorniczych. Do wyboru mają np. trójelementowe Dtr-c z suwanymi na całej długości drzwiami, które umożliwiają wejście zarówno z lewej jak i prawej strony. Czy też dla najbardziej wymagających klientów będą D2/ALTII serii Altus II, które posiadają unikalną możliwością dodatkowej regulacji szerokości w zakresie aż do 10 cm."- dodaje Robert Rachowski - Product Manager Sanplast SA.

W zależności od zasobności portfela, a także od preferencji użytkowników wnęki, oferta firmy Sanplast jest kompleksowa. Klienci mają do wyboru konstrukcje ramowe lub bezramowe, różne kolory profili czy też materiał wypełnienia. Bez względu jednak na wybór rodzaju drzwi prysznicowych, decydując się na jedną z propozycji firmy Sanplast z pewnością otrzymamy interesujący element kompozycji w łazienkowym wnętrzu.

Materiał zewnętrzny

Tagi: mała powierzchnia, prysznic, Sanplast, urzadzanie łazienki, wanna, łazienka

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter