a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Niedziela, 22 lipca 2018
Imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Planujesz zaręczyny? Podpowiadamy, jak się przygotować

2017-11-30
Planujesz zaręczyny? Podpowiadamy, jak się przygotować
Jeśli już zaplanowałeś zaręczyny, poświęć trochę czasu na wybór pierścionka. Musisz świetnie znać gust wybranki, ale także zadbać, aby ta chwila była magiczna. Stań na wysokości zadania i wykaż się kreatywnością. Najpierw jednak zdradzimy, co musisz wiedzieć, aby wybrać właściwy pierścionek.

Zanim poprosisz dziewczynę o rękę, przygotuj sobie plan działania - jest kilka kwestii, które warto przemyśleć, aby wszystko odpowiednio przygotować. Kluczowy jest m.in. wybór samego pierścionka - zastanów się, czy będzie to pierścionek zaręczynowy z brylantem, czy z innym kamieniem. Ważny jest także wybór kwiatów czy miejsca, a nawet słowa, które wypowiesz.

Pierścionek - ale jaki?

Wystarczy wejść do jubilera lub wybranego salonu firmowego, aby sprzedawca zaprezentował całą paletę pierścionków. Warto znać gust wybranki - jej styl, ulubione kolory, a także rodzaj biżuterii, jaki nosi na co dzień. Popularnym wyborem jest pierścionek zaręczynowy z szafirem, ale można wybrać też wersję tańszą, np. z cyrkonią.

Nie bez znaczenia jest także kolor złota - do wyboru mamy białe, żółte lub mieszane, czyli dwukolorowe. Wyjątkowo elegancki- ale także droższy - będzie zaś pierścionek platynowy. Jeśli model, kamień oraz oprawa są już wybrane, pozostaje jeszcze kwestia rozmiaru - okazuje się, że często to najtrudniejsza część zakupu zaręczynowej biżuterii!

Pamiętaj o kwiatach

Jeśli pierścionek zaręczynowy z brylantem lub rubinem jest już wybrany, pora pomyśleć o kwiatach. Należy je zamówić znacznie wcześniej - przecież to wyjątkowy bukiet dla wyjątkowej kobiety w wyjątkowym dniu. Aby był nietuzinkowy, warto poradzić się florysty, ale także przyjaciółek oraz mamy wybranki, które świetnie znają jej gust. Zdarza się też, że choćby bukiet był najpiękniejszy, może uczulać wybrankę! Warto pamiętać o ewentualnych alergiach...

Tradycyjnie - z wizytą u rodziców

Obecnie poproszenie rodziców wybranki o zgodę nie jest wymagane, ale nadal młode pary często praktykują ten zwyczaj. Czasami mężczyzna przygotowuje niespodziankę dla obu stron, ale zdarza się też, że młodzi wspólnie to uzgadniają. Trzeba pamiętać o bukiecie kwiatów także dla matki wybranki! Zabierz pierścionek, ubierz się elegancko i zastanów, co powiesz... Rodzice często są tradycjonalistami i przywiązują do tego wszystkiego wagę.

„Czy zostaniesz moją żoną?" - a może inaczej? 

Jeśli masz już pierścionek zaręczynowy, piękny bukiet kwiatów i odrobinę odwagi, pozostaje tylko dobrać słowa - warto przećwiczyć to, co chcesz wypowiedzieć. Nie warto jednak korzystać z gotowych frazesów czy cytatów z Internetu - brzmi to sztucznie, a każda kobieta woli słuchać słów prosto z serca. W większości przypadków i tak mężczyźni mówią spontanicznie, co czują, gdyż z nerwów zapominają, co chcieli powiedzieć...

Materiał zewnętrzny
Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter