a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Niedziela, 19 sierpnia 2018
Imieniny: Bolesława, Juliana, Jana

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Nie trać czasu! Poznaj 5 sposobów na jego oszczędzanie

2017-04-05
Nie trać czasu! Poznaj 5 sposobów na jego oszczędzanie

Zdarza się, że obowiązki domowe zaczynają Cię przerastać? W takich chwilach warto podzielić się nimi z bliskimi oraz wprowadzić w życie kilka drobnych modyfikacji, które usprawnią robienie zakupów, gotowanie, pranie czy prasowanie ubrań. Z ich pomocą będziesz mogła skrócić te czynności do minimum, a nawet przeprowadzać tylko raz w tygodniu.

Rób zakupy na zapas

Niektóre artykuły spożywcze możesz kupić z dużym wyprzedzeniem lub w większych ilościach
i spokojnie przechowywać dłużej, niż mogło Ci się wydawać! Wędlina, pieczywo, warzywa na zupę, pokrojona natka lub szczypiorek mogą wytrzymać w zamrażarce nawet kilka tygodni.

Nie susz, nie rozwieszaj

Pranie, suszenie... Nie szkoda Ci na to czasu? Może lepiej posłużyć się jednym urządzeniem, które wykona za Ciebie wszystkie te czynności? Pralko-suszarki Electrolux wypiorą i wysuszą Twoje ubrania w energooszczędny sposób. Wreszcie zapomnisz o rozkładaniu suszarki w salonie albo wieszaniu mokrych ubrań na nieestetycznych sznurkach w łazience. To proste! Dowiedz się więcej na: www.electrolux.pl/local/toproste/.

Podział obowiązków

Gotujesz i jednocześnie sprawdzasz Facebooka, sprzątasz, jednocześnie wpatrując się w telewizor...? Znamy to! Na daną czynność zaplanuj sobie odpowiednią ilość czasu i trzymaj się jej. Przygotowanie obiadu w 25 minut, a może sprzątnięcie łazienki w dwa kwadranse? Ustaw budzik - już nic nigdy więcej Cię nie rozproszy, a obowiązki będą spełnione na czas!

Sięgnij po pomoc w prasowaniu

Prasowanie ubrań jest dla Ciebie zmorą obowiązków domowych?  Nic dziwnego - zajmuje dużo czasu, a dodatkowo wiążę się z rozkładaniem deski do prasowania. Jak ułatwić sobie życie? Pralko-suszarka Electrolux, wykorzystując moc pary, zniweluje zagniecenia na ubraniach za Ciebie, zapewniając im jednocześnie delikatną pielęgnację. Twoja odzież będzie się nadawała do natychmiastowego założenia lub jedynie lekkiego przeprasowania, ponieważ wpływ pary naturalnie wygładzi powierzchnię tkanin.

Znajdź przedmiotom jedno miejsce

Klucze w szufladce, patelnie w wybranej szafce, a środki piorące na półce w pomieszczeniu gospodarczym - dzięki takim podziałom zapanujesz nad posiadanymi przedmiotami i już nigdy nie będziesz ich nerwowo poszukiwać w kryzysowych momentach. Dzięki odkładaniu rzeczy w określone miejsca wokół Ciebie zapanuje także większy ład, co zapewni Ci poczucie harmonii.

źródło: Newseria Lifestyle

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter