a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Środa, 25 listopada 2015
Imieniny: Erazma, Katarzyny, Beaty

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Najchudszy człowiek świata

2012-02-28
Najchudszy człowiek świata

Rekord na najchudszego człowieka na świecie nigdy nie został oficjalnie ustanowiony.  Jest to kategoria niezwykle specyficzna, ponieważ większość osób które pretendowałyby do miana najchudszej osoby świata nie chcą albo nie mogą przyznać się do swojej wagi.

Mowa tu głównie o bardzo wychudzonych modelkach, które uparcie twierdzą, że nie mają problemów z odżywianiem i wagą. Wystające żebra i obojczyki, zapadnięte kości policzkowe i patykowate ręce i nogi pozwalają przypuszczać, że waga tych wysokich kobiet (nie mniej niż 175-178 cm) jest przerażająco niska. One jednak niechętnie podają liczbę swoich kilogramów do wiadomości publicznej w obawie przed głosami krytyki oskarżającymi o promowanie anoreksji.

Drugą grupę bardzo chudych osób, które nie przyznają się do swojej wagi stanowią anorektycy w zaawansowanym stadium choroby. Nie chwalą się swoją wagą, ponieważ są na etapie walki o życie, a nie promowania się w mediach. Niska waga ciała, która byłaby rekordem to już ocieranie się o śmierć.

Znany jest natomiast rekord szczupłej talii. Jedną ze znanych medialnie kobiet posiadających przeraźliwie wąską talię jest uczestniczka amerykańskiej edycji „Top Model”, Ann. Dziewczyna mierząca 188 cm jest posiadaczką tak szczupłej talii, że jeden z jurorów był w stanie objąć ją obiema dłońmi.

Inną posiadaczką najszczuplejszej talii, o której niedawno było głośno w mediach jest Ioana Spangenberg. Kobieta jest bardzo szczupłej postury, ale najbardziej dumna jest ze swojej talii, która ma… 50 cm. Ioana jest 30-letnią rumuńską modelką. Jak twierdzi, gdy była nastolatka jej talia była jeszcze bardziej imponująca – mierzyła 38 cm. Modelka zaprzecza jakoby cierpiała na anoreksję lub inne zaburzenia odżywiania. Przekonuje, że jej szczupła sylwetka jest efektem niewielkiego żołądka, który nie pozwala jej się objadać, gdyż kończy się to bólami brzucha i złym samopoczuciem.

 

 

 

AW2

people01.com

Tagi: chude modelki, najchudszy człowiek na świecie, najchudszy człowiek świata, najszczuplejsza talia na świecie, rekordy

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Komentarze
Nieprzekonany2013-06-20, 14:42

Który pijsak przyzna sie , że ma problem z alkoholem?? Widze tu analogie.


zaq2012-03-03, 20:28

Dodatkowe ZAROBKI poprzez klikanie w reklamy.Więcej informacji pod adresem - knebraska@gmail.comBez żadnych opłat!


Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter