a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Środa, 20 czerwca 2018
Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Kreatywna przestrzeń dla dzieci w ramach inwestycji. Nowy trend deweloperski?

2017-04-05
Kreatywna przestrzeń dla dzieci w ramach inwestycji. Nowy trend deweloperski?

Jedna ze ścian to wielka tablica magnetyczna, na drugiej znajdzie się spora tablica kredowa, ale największe wrażenie będzie robił kolorowy domek na drzewie, ze zjeżdżalnią i huśtawką zawieszoną na wysokim konarze. Nie zabraknie też basenu z piłeczkami, a także miękkich puf i wykładzin.

Ta nietypowa przestrzeń dla dzieci powstaje w jednym z budynków kameralnego osiedla Villa Alouette, budowanego na wrocławskim Grabiszynku przez Bouygues Immobilier Polska.

- Nawiązując do nazwy osiedla nazwaliśmy tę przestrzeń Małym Skowronkiem. To będzie przyjazne i bezpieczne miejsce zabaw i spotkań dla dzieci w każdym wieku. Świetnie się sprawdzi zwłaszcza jesienią i zimą czy przy gorszej pogodzie. Elementy kreatywne pozwolą aranżować różne zabawy i sprawią, że dzieci chętnie będą tam spędzać czas - mówi Pierre-Vincent Pasquet, dyrektor wrocławskiego oddziału Bouygues Immobilier Polska.

Mały Skowronek zostanie też wyposażony w inteligentny system mieszkaniowy, podobnie jak każde mieszkanie w Villa Alouette (już w standardzie). System umożliwi sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem i różnymi urządzeniami AGD z dowolnego miejsca na świecie. Z punktu widzenia rodziców najważniejszym elementem w Małym Skowronku będzie kamera, dzięki której będą mogli obserwować bawiące się dzieci na ekranie telewizora.

Mały Skowronek znajdzie się w przestronnym pomieszczeniu o powierzchni blisko 40 mkw. Będzie dostępny dla wszystkich mieszkańców osiedla. Zostanie wyposażony również w niewielkie zaplecze kuchenne.

- Dzięki temu rodzice zorganizują tam na przykład urodziny dziecka. Na co dzień będzie to też miejsce sprzyjające integracji sąsiedzkiej. Oprócz tej innowacyjnej przestrzeni rodziny skorzystają też z rowerowni, wózkowni i placu zabaw pod gołym niebem - dodaje Pierre-Vincent Pasquet.

Osiedle Villa Alouette tworzą dwa kameralne budynki. Powstanie w nich łącznie 89 mieszkań, od dwupokojowych do czteropokojowych, o powierzchni od 43 do 123 mkw. Na najwyższych piętrach znajdą się mieszkania dwupoziomowe z tarasami o powierzchni do 35 mkw. Na balkonach i tarasach zostaną zamontowane przeszklone balustrady. W połączeniu z większymi oknami sprawi to, że w mieszkaniach będzie dużo światła.

źródło: Newseria Lifestyle

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter