a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 23 czerwca 2018
Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Kolory ziemi w Twojej łazience

2017-03-18
Kolory ziemi w Twojej łazience

Drewno i biel

- W nowym roku wszystkie sfery ludzkiego życia zdominuje potrzeba ciszy i wytchnienia, wnętrza będą więc urządzane tak, aby zapewnić ich użytkownikom jak największy spokój - przekonuje Tomasz Smus, architekt marki Tubądzin. Dominować będą ciepłe odcienie szarości, beże oraz brązy, a wzornictwo będzie wyraźnie nawiązywać do naturalnych surowców.

W kolekcji Royal Place Ceramiki Tubądzin znalazły się elementy naśladujące drewno. Warto połączyć je na przykład z bielą. Jeśli na ścianie położymy jasne płytki, na podłodze niech znajdzie się gres przypominający parkiet. W łazience możemy umieścić też jedynie drobne imitujące drewno akcenty, na przykład w postaci dekoracji ściennej. Ocieplą one jasne wnętrze i nadadzą mu przytulnego charakteru.

Szarości, brązy, beże

Proponowana przez Tubądzin kolekcja Elementary to cały przekrój najmodniejszych w tym roku kolorów - począwszy od jasnej i ciemnej szarości, aż po kość słoniową i piasek. Obok klasycznych, gładkich płytek ściennych znalazły się także te o wypukłej fakturze. Świetnym przykładem inspiracji naturą jest płytka Elementary Wave STR - znajdujące się na niej wyżłobienia przypominają bowiem morskie fale.

W ciepłych odcieniach

Kolor brązowy dominuje w kolekcji Terrane. Znajdujące się w niej płytki ścienne swoją strukturą nawiązują zarówno do ciemnego, ciepłego drewna, jak i jasnego, surowego kamienia. Uwagę przykuwa przepiękna, matowa mozaika ścienna podzielona na małe kwadraciki. Na części z nich wytłoczono drobne wzory, które wyglądają, jak gdyby zostały usypane z piasku.

Kamienne inspiracje

Z myślą o miłośnikach wnętrz inspirowanych naturą Ceramika Tubądzin stworzyła kolekcję Venatello. Wchodzące w jej skład płytki przywołują skojarzenia z trawertynem, czyli porowatą skałą osadową. Charakterystyczny dla niego jasny beż, przełamuje mozaikowa listwa w kilku odcieniach brązu oraz szklana listwa w ciepłym kolorze kasztana.

źródło: Newseria Lifestyle

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter