a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 21 czerwca 2018
Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Jak dotrzymać postanowień noworocznych?

2017-01-13
Jak dotrzymać postanowień noworocznych?

- Początek nowego roku jest to czas, kiedy planujemy swoje postanowienia noworoczne. Z moich doświadczeń wynika, że lepiej jest zaplanować ich mniej, ale być bardziej konsekwentnym w ich realizacji, mówi newsrm.tv Monika Honory, specjalistka ds. żywienia oraz autorka nowatorskiej diety.

Doświadczenie Moniki Honory pokazuje również, że blisko 70 proc. kobiet jako jeden z celów zakłada utratę wagi. Specjalistka uważa, że w takich sytuacjach nie powinniśmy wyznaczać sobie konkretnego terminu, do kiedy chcemy wagę zredukować. Jeśli postanawiamy na przykład, że do wakacji chcemy utracić 20 kilogramów naszej wagi, a w takcie okaże się, że redukcja jest znacznie wolniejsza, to albo stracimy motywację w dalszym działaniu albo będziemy skłonni sięgnąć po narzędzia, które w konsekwencji mogą się okazać niebezpieczne i niezdrowe dla naszego organizmu. - Zachęcam gorąco do tego, aby wybierać takie metody, które będą dla nas zdrowe, naturalne, zgodne z naszym metabolizmem i przede wszystkim nie doprowadzą do efektu jojo, jeśli nawet chudniemy trochę wolniej, niż sobie założyliśmy, to dobrze, widocznie tak jest bezpiecznie i zdrowo dla nas samych, dodaje Monika Honory. Należy szanować i akceptować odmienność naszych organizmów oraz pamiętać, że każdy z nas jest indywidualną jednostką.

żródło: newsrm.tv

Tagi: cel, nowy rok, plany, postanowienia

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter