a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Niedziela, 27 maja 2018
Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Czy w 2015 r. egzotyczne wyprawy nadal będą tak popularne?

2015-04-29
Czy w 2015 r. egzotyczne wyprawy nadal będą tak popularne?

Ostatnie lata pokazały, że Polacy bardzo chętnie korzystają z ofert egzotycznych wyjazdów. Czy ten trend utrzyma się w 2015 roku?

Egzotyczne podróże to idealna propozycja dla osób ciekawych świata. Możliwość zwiedzenia odległych państw i poznania nowych ludzi to wielka zaleta takich wyjazdów. Wielu z nas zaczyna jednak z niepokojem przyglądać się sytuacji międzynarodowej, a każdy kolejny wstrząs polityczny sprawia, że padają pytania związane z bezpieczeństwem dalekich podróży. Czy mogą być one bezpiecznym sposobem na spędzenie urlopu w atrakcyjny sposób? Takie biura podróży, jak Rainbow Tours, które na wakacje 2015 roku przygotowały ofertę egzotycznych wyjazdów, podkreślają, że egzotyka to nie tylko kraje arabskie i dzika Afryka. To również wiele ciekawych państw, które mogą zachwycić swym niezwykłym charakterem i bezpieczeństwem zarazem. Gdzie zatem pasję odkrywania świata można pogodzić z bezpiecznym wypoczynkiem?

Śrinagar - stolica Kaszmiru

Śrinagar to jedno z najatrakcyjniejszych dla turystów miast w Indiach. Położenie nad jeziorem Dal oraz piękne krajobrazy Doliny Kaszmirskiej sprawiają, że turyści coraz chętniej decydują się na wypoczynek w tym właśnie miejscu. Noclegi na łodziach przypominających przycumowane do brzegu domy są tu dodatkową atrakcją, dzięki której indyjskie wakacje stają się jeszcze ciekawszym doświadczeniem. Warto pamiętać, że nad brzegami jeziora Dal turystyka zaczęła się rozwijać dość wcześnie. Już w czasach kolonialnych Anglicy mieszkający w Indiach właśnie tu spędzali wakacje, starając się nie tyle odpocząć w pięknym otoczeniu, co schronić przed uciążliwymi upałami.

Bali: najsłynniejsza wyspa Indonezji

Indonezja jest atrakcyjnym kierunkiem egzotycznych wypraw, a wyspa Bali cieszy się tu wyjątkowym uznaniem. Ta zielona wyspa przyciąga nie tylko świetnym zagospodarowaniem i pięknymi plażami. Jej dumą jest też unikalna kolekcja cennych zabytków, wśród których wyróżniają się okazałe świątynie. Na wyspie jest ich około 30 tysięcy, a każda z ich jest dla Europejczyka wyjątkowym przykładem orientalnej architektury. Hinduistyczna świątynia Pura Ulun Danu Bratan zalicza się tu do grona obiektów najważniejszych, choć i Pura Tanah Lot cieszy się wielką popularnością wśród turystów. Na gości czekają tu również wulkaniczne krajobrazy, rozległe pola ryżowe oraz malownicze miasteczka, które zachwycają swym kolonialnym charakterem.

Wietnam: moc atrakcji dla każdego

Ogromna różnorodność sprawia, że coraz popularniejszym kierunkiem egzotycznych wypraw staje się Wietnam. Dumą tego kraju są partyzanckie tunele, przypominające o trudnych losach tego kraju i konfliktach, które wyniszczały Wietnam w drugiej połowie XX wieku. Na szczęście dziś tunele w rejonie Sajgonu są już jedynie turystycznymi atrakcjami, które na zwiedzających robią ogromne wrażenie. Inną atrakcją tego kraju są wycieczki po Delcie Mekongu. Rejs łodzią po tej potężnej rzece to wyjątkowa okazja dla tych, którzy chcą odwiedzić pływające targi lub też zajrzeć do domów budowanych tuż ponad taflą wody. Wietnam może się również pochwalić pięknymi plażami i modnymi kurortami, dzięki czemu w tym egzotycznym państwie miło będą mogli spędzić czas i ci turyści, dla których plażowanie i kąpiele w morzu są ważnym uzupełnieniem każdej podróży.

Egzotykę, niezwykłą przygodę oraz tak ważne bezpieczeństwo można pogodzić bez problemów. Doświadczone biura podróży wiedzą przecież doskonale, w jakich rejonach świata można w danej chwili bezpiecznie wypoczywać. Lepiej zatem zaufać ekspertom i skorzystać z ich porad, niż rezygnować ze swych marzeń o dalekich podróżach.

Materiał zewnętrzny

Fot. keulefm, pixabay.com

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter