a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 18 sierpnia 2018
Imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Co zrobić, aby popsuć randkę – 5 zachowań po których on/ona ucieknie

2017-10-13
Co zrobić, aby popsuć randkę – 5 zachowań po których on/ona ucieknie

Po pierwszej randce pewnie wielokrotnie zastanawialiście się, dlaczego ta druga osoba nie zadzwoniła. Co zrobiliście źle? Czy to z Wami jest coś nie tak czy z tą drugą stroną? Osoby o wysokim poczuciu własnej wartości najczęściej są przekonane, że to ich niedoszły partner zawinił. Z kolei ci, którzy mają problem z samooceną, biorą całą odpowiedzialność na siebie. Oglądając perypetie uczestników programu „Pierwsza Randka" można się przekonać, które zachowania są niewybaczalne i co zrobić, aby... skutecznie odstraszyć kandydata. To prawdziwa lekcja randkowania.

Jeśli nie raz zdarzyła ci się randkowa klęska warto, abyś poznał 5 podstawowych zachowań, które gwarantują 100% szansę na... niepowodzenie. Jeżeli wydadzą ci się one znajome, to już wiesz, dlaczego nie było drugiego spotkania.

Zanudzaj swoim ciągłym mówieniem

Stwierdzenie pozornie zarezerwowane dla kobiet, a jednak nie zawsze. W chwilach stresowych nasz organizm często reaguje zupełnie inaczej, niż byśmy tego chcieli. Jedni milczą jak grób, gdyż słowa nie chcą im przejść przez gardło, inni natomiast nie dają dość do głosu drugiej stronie. Niestety z naszych ust najczęściej płyną wtedy... głupoty. Jeśli więc chcesz, aby było to wasze ostatnie spotkanie, opowiedz o swoich byłych partnerach, problemach żołądkowych psa, niepasujących butach albo plamie na koszuli, której nie możesz się pozbyć od dłuższego czasu. Szansa na kolejne spotkanie będzie bliska zeru.

Zegarek zostaw w.... domu

Spóźnij się do restauracji i oczywiście nie przepraszaj. Zasugeruj drugiej stronie, że powinna się cieszyć, że w ogóle postanowiłeś się pojawić. Przychodząc na umówione spotkanie z dużym opóźnieniem pokazujemy partnerowi, że nie jest dla nas ważny. Nawet jeśli zaczniemy się tłumaczyć i przepraszać, bardzo trudno jest zatrzeć pierwsze wrażenie. Takie zachowanie spowoduje, że już na samym początku otrzymamy łatkę osoby nie szanującej innych, zakręconej lub zarozumiałej.

Narzekaj

W końcu nikt nie lubi ciągłego marudzenia. Powiedz więc, jak bardzo nie smakuje ci danie, które właśnie otrzymałeś. Nawet, jeśli to druga osoba wybierała restaurację. Ponarzekaj na obsługę, pogodę i jeszcze kilka innych rzeczy. Jeżeli znasz się na gastronomii czy wyborze odpowiedniej zastawy do podawanych dań, to lepiej nie pokazuj tego na pierwszym spotkaniu. Delikatna uwaga na zasadzie ciekawostki będzie wystarczająca. Ciągłe narzekanie może sprawić, że twoja randka uzna cię za osobę przemądrzałą i z wygórowanymi wymaganiami. A w jaki sposób twój towarzysz może ci wtedy  zaimponować? Nawet nie spróbuje.

Powiedz, co ci się nie podoba...

...w sobie lub w partnerze. Poinformuj go, że ma brzydki krawat, albo że sukienka ją pogrubia. Możesz też ciągle narzekać na swój wygląd. Nie zauważył tego pryszcza, który wyskoczył ci na szyi? Powiedz mu o tym! Masz podróbkę drogiego zegarka? Koniecznie ją o tym poinformuj! Ukazywanie swoich wad już na pierwszym spotkaniu może doprowadzić do tego, że druga osoba dojdzie do wniosku, że faktycznie nie jesteście tacy fajni, za jakich was wzięła na początku. Ciągłe wytykanie wad i błędów drugiej osobie również szybko zakończy spotkanie niepowodzeniem. Czy wy czujecie się swobodnie przy osobach, które cały czas was poprawiają?

Zapomnij o kulturze

Trzymaj łokcie na stole, głośnio siorb pijąc napój i mów z pełną buzią. Przecież twój przyszły partner musi wiedzieć, jaki jesteś naprawdę. Nie musisz być spięty przez całe spotkanie, ale nagminne łamanie zasad dobrego wychowania na pewno nie zostanie dobrze odebrane.

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter