a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Środa, 26 września 2018
Imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Bezpieczna podróż samochodem z niemowlakiem

2017-03-25
Bezpieczna podróż samochodem z niemowlakiem

Większość rodziców zmierza się z koniecznością podróży samochodem z nowonarodzonym dzieckiem już w dniu wyjścia ze szpitala. Każdy rodzic, który stanął przed tym wyzwaniem wie jak duże wyzwala ono emocje. Nawet mistrzowi kierownicy zadrżą ręce, gdy będzie wiózł tak maleńkiego pasażera. Zapewnienie dziecku bezpieczeństwa w samochodzie jest priorytetem każdego rodzica. Jednak większość niemowlaków jest jeszcze zbyt mała, aby wypełnić przestrzeń fotelika samochodowego. Dlatego warto zaopatrzyć się w specjalną wkładkę do fotelika, która zapewni komfort i bezpieczeństwo nawet najmniejszym dzieciom.

 

Wkładka do fotelika Benbat idealnie sprawdza się jako wypełnienie fotelika samochodowego dla niemowląt. Miękka, przyjemna w dotyku sprawi, że nawet kilkudniowe maleństwo będzie czuło się bezpiecznie. Wkładka zapewnia maluszkom odpowiednią pozycję w foteliku, co jest niezmiernie ważne w kwestii bezpieczeństwa. Wkładka do fotelika Benbat odpowiednio podtrzymuje główkę niemowlaka, dzięki czemu nie ma konieczności stosowania dodatkowych poduszek czy innych podkładek. Specjalnie wyprofilowana dolna część wkładki podtrzymuje nóżki, dzięki czemu znajdują się one na odpowiedniej wysokości i ciało niemowlaka przybiera naturalną, komfortową pozycję.

 

Delikatny, bezpieczny i miękki materiał daje maluszkowi przyjemność w siedzeniu w foteliku. Wkładka do fotelika Benbat stworzona została w taki sposób, aby pełniła swoją funkcję zarówno w lecie, jak i w zimie. Jedna jej strona wypełniona jest przyjemnym i ciepłym materiałem typu miś, odpowiednim na chłodniejsze dni, druga stworzona jest z lekkiego, oddychającego materiału, który sprawdzi się nawet w najupalniejsze miesiące.

 

Dodatkowym atutem wkładki do fotelika Benbat, to zaczep w górnej części, do którego można przymocować chociażby smoczek. Dzięki temu, gdy dziecko zgubi go w trakcie snu lub zwyczajnie wypluje, ruchem jednej ręki można z powrotem podać go maleństwu. Natomiast w dolnej części wkładki umieszczone zostały grzechotki, które dziecko uruchamia kopiąc nóżkami. Jest to dodatkowa rozrywka dla maleństwa w czasie podróży oraz zachęta do ćwiczenia pierwszych świadomych ruchów. Producenci wkładki do fotelika Benbat zadbali również o jej przyjazny wygląd. Sposób w jaki wkładka została wyprofilowana oraz zastosowanie uszek w jej górnej części sprawiają, że maleństwo siedzące w foteliku wygląda jak mały miś!

 

Aby zachować czystość i higienę wkładki należy regularnie ją prać, co w przypadku wkładki Benbat nie jest niczym trudnym. Wystarczy wyjąć wkładkę z fotelika i wyprać w pralce w 30 stopniach. Wkładkę można stosować aż do 12-tego miesiąca życia dziecka. Gdy maluszek trochę podrośnie i będzie już stabilnie trzymał główkę, można odpiąć z niej górną część która stanowi zagłówek i w ten sposób zapewnić komfort podróży starszym niemowlakom.

 

Materiał zewnętrzny

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter