a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Niedziela, 19 sierpnia 2018
Imieniny: Bolesława, Juliana, Jana

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Anna Dereszowska: Dzieci to mój największy sukces. Nie wyobrażam sobie bez nich życia

2018-04-09
Anna Dereszowska: Dzieci to mój największy sukces. Nie wyobrażam sobie bez nich życia

Macierzyństwo to najważniejsza rola w życiu Anny Dereszowskiej. Po pracy z przyjemnością wraca do swoich dzieci, bo przy nich psychicznie odpoczywa. Choć opieka nad nimi wymaga sporo trudu, to rekompensatą jest ich bliskość, uśmiech i energia do działania. Aktorka stara się tak gospodarować swoim czasem, by znaleźć też chwilę tylko dla siebie. Wtedy wymyka się na siłownię.

Anna Dereszowska ma bardzo racjonalne podejście do wychowywania dzieci i choć zdarza jej się rozpieszczać swoje pociechy, to potrafi też powiedzieć „nie". Aktorka przyznaje, że macierzyństwo bardzo zmieniło jej podejście do życia.

- Dzieci sprawiają ogromną radość, chociaż - jak to mówią - jest to kolejny etat i człowiek nie jest w stanie odpocząć, to dają olbrzymią radość i w moim życiu są zdecydowanie najważniejsze. Ja życia sobie bez nich nie wyobrażam. Są moim największym sukcesem osobistym - mówi agencji Newseria Anna Dereszowska, aktorka.

Dereszowska jest mamą 10-letniej Leny i 2,5-letniego Maksymiliana. Poświęca dzieciom maksymalnie dużo czasu, bo wie, że te relacje zaprocentują w przyszłości. Aktorka podkreśla, że mimo wielu obowiązków domowych i zawodowych stałym punktem jej dnia jest porcja ćwiczeń.  

- Chętnie uprawiam sport, to mnie relaksuje. Z jednej strony mam poczucie, że robię coś fajnego dla siebie i nie tylko, bo dzięki temu jestem sprawniejsza i mogę dać więcej z siebie dzieciakom i państwu, a z drugiej strony - jest to czas wyłącznie dla mnie, kiedy mogę sobie pomyśleć o swoich sprawach, kiedy mogę sobie poplotkować z moją trenerką Gosią Gałkowską - mówi Anna Dereszowska.

Do tej pory aktorka ćwiczyła sama i próbowała różnych dyscyplin sportu: tenis, bieganie, jazda konna. Teraz jednak dodatkowo zdecydowała się na regularne treningi na siłowni pod okiem specjalistki.

- Pierwszy raz mi się to zdarza, ale jest to bardzo ciekawe, bardzo fajne doświadczenie. Bardzo szybko czas mija, jak ma się kogoś, kto z człowiekiem porozmawia, kto pokaże, kto pomoże i kto dobierze odpowiednie ćwiczenia. Nagle się okazuje, że ta godzina, 1,5 godziny, na siłowni to chwila moment i się kończy. Chociaż czasem jak mnie przeczołga, to po schodach nie jestem w stanie zejść - mówi Anna Dereszowska.

Pasją do sportu Dereszowska stara się też zarazić swoje dzieci. Często zabiera je na basen, z córką ćwiczy też jazdę konną i nurkowanie. Aktorka podkreśla, że rodzinne sporty to podstawa. Ona sama ruch ma w genach i wierzy, że jej dzieci również z czasem docenią zalety fizycznego wysiłku.

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter