a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 23 kwietnia 2018
Imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

5 prezentów na 18-stkę!

2016-03-17
5 prezentów na 18-stkę!
Zastanawiasz się nad najlepszym prezentem na 18. urodziny twojego kolegi? Nie chcesz dać mu czegokolwiek, pragniesz, aby to było super wyjątkowe? Przeczytaj więc nasz poradnik na 5 prezentów, które długo będą przypominać szaloną imprezę i dawne czasy.

Prezenty na 18. wcale nie muszą być głupkowate i nieużyteczne. Chociaż za sprawą amerykańskich filmów wydaje się, że właśnie tak być powinno, prawda jest taka, że solenizant wolałby często otrzymać rzeczy, które mu się przydadzą i będą stanowiły fajną pamiątkę tych młodzieńczych lat w przyszłości.

Dlatego warto łączyć zabawne z pożytecznym i otrzymamy przepis na udany prezent na 18. urodziny dla kumpla.

Oto propozycje:

   1. Bokserki męskie

Bokserki męskie to genialny prezent na 18. urodziny. Jest to dosyć zabawny prezent, ale też praktyczny, gdyż solenizant z pewnością będzie je nosił. Chyba, że przesadzicie i kupicie mu bokserki męskie ze słoniem itd.

Element żartu mogą stanowić aplikacje graficzne. Oczywiście warto przeszukać internet, gdyż w sieci aż roi się od zabawnej, lecz użytkowej bielizny męskiej. Najmodniejsze motywy to oczywiście jakiś śmieszny napis z grafiką.

Możecie także wykonać aplikacje na bokserki męskie samodzielnie. Będzie to prezent spersonalizowany dla danego kolegi i na pewno mu się spodoba. Wiele firm oferuje nadruk gotowych projektów na ubrania, mogą być to także bokserki męskie.

To, co umieścicie, niech będzie zabawne i nawiązujące do waszej znajomości - wspólne śmieszne zdjęcie, grafika, napis itd.

     2. Kufel na piwo

Skoro ukończenie 18 lat pozwala także zacząć próbować używek, można koledze kupić kufel na piwo. Tutaj też ważna jest grafika. Również można poszukać czegoś w sieci lub wykonać własny projekt i wykonać nadruk w firmie, która oferuje takie usługi.

To może być podobny pomysł do tego, który wykorzystany został przy bokserkach. Warto pamiętać, że o ile bielizna kiedyś się znosi i zostanie wyrzucona, o tyle kufel może przetrwać lata. Kto wie, może kiedyś wasz kolega pokaże go swojemu dziecku i opowie o dawnych czasach z rozrzewnieniem?

   3. Bon na wyjazd ze znajomymi

Świetnym pomysłem może być również zrzutka pieniędzy na wyjazd na weekend. Wcale nie musicie jechać daleko. Być może nie będzie potrzeby nawet płacenia za hotel. Może ktoś z was ma działkę, na którą rodzice pozwolą wam zabrać kolegę? Przygotujcie mu tam małą imprezę niespodziankę. Balony, czy jedzenie nie powinny was dużo kosztować, a niespodzianka i wspomnienia będą dla kolegi czymś bezcennym. Starajcie się wykonać dokładny plan i zaplanujcie budżet, aby zmieścić w nim wydatki za kolegę. Jeżeli dobrze to zaplanujecie, z pewnością rodzice z chęcią wam pomogą.

Materiał zewnętrzny


Tagi: 18, 18-nastka, impreza, prezent, urodziny

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter