a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 23 czerwca 2018
Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

2 najważniejsze zasady przed kupnem pierścionka zaręczynowego

2016-02-02
2 najważniejsze zasady przed kupnem pierścionka zaręczynowego
Decyzja o oświadczynach należy do ważniejszych w życiu każdego mężczyzny. Odpowiedź na zadane partnerce pytanie ma zmienić całe życie. Dlatego to bardzo stresujący czas dla panów. A przecież jeszcze trzeba kupić pierścionek...

Okres przed zaręczynami każdy zapytany mężczyzna pamięta, jako lekko stresujący. Niepewność, co odpowie nam partnerka podsycana jest zdenerwowaniem, czy spodoba jej się podarowany przez nas pierścionek. Ma on być symbolem wiecznej miłości i oddania, powinien więc być tak dopasowany, aby chciała go nosić także za 20, 30 i 50 lat. Takie wyzwanie bardzo często paraliżuje strachem - „co będzie, jeśli nie trafię w jej gust?". Podpowiadamy jak wybrnąć z nerwówki zaręczynowej i cieszyć się chwilą, gdy usłyszysz upragnione „tak!".

Poznaj gust

Najważniejsze jest śledztwo, dotyczące upodobań partnerki. To wcale nie jest trudne. Dokładnie przyjrzyj się, jaką biżuterię nosi na co dzień, jaką zakłada na specjalne okazje. Obejrzyj dokładnie jej szafę, przeanalizuj styl. Żadna kobieta nie ukrywa przecież swojego ja, łatwo można zobaczyć, co lubi na podstawie codziennej obserwacji:

  • Czy ma oryginalny, nonszalancki i nietuzinkowy styl, uwielbia bawić się modą i zmienia stylizacje, preferuje styl sport casual, a może raczej kolorowy i elegancki smart casual, lubi nosić garnitury i szpilki, trapery, sztyblety, baleriny, wybiera czapkę, beret, kapelusz z rondem, lubi rzeczy unikatowe i ekstrawaganckie, klasyczne i eleganckie, a może woli jeansy i pastelowe swetry?

Pamiętaj, aby dokładnie obejrzeć też biżuterię partnerki. Zwróć uwagę, czy lubi srebrne czy złote pierścionki, małe czy duże, artystyczne o wyraźnych kształtach, a może klasyczne i stonowane itd. Gdy wszystko na spokojnie przeanalizujesz, będziesz już doskonale wiedział, jakiego pierścionka szukać.

Określ swój budżet

  • Wiadomo, że złote pierścionki zaręczynowe są kosztowne. Oznacza to, że musimy się nastawiać na wydatek minimum kilkuset złotych. Powinniśmy na samym początku ustanowić maksimum, jakie możemy przeznaczyć na pierścionek, żeby nie nadszarpnęło to zanadto naszego budżetu. Nie sugerujmy się żadną medialną nagonką, że na pierścionek zaręczynowy należy wydać majątek. To, że celebryci mogą sobie na to pozwolić, nie oznacza, że my musimy brać kredyt, aby im dorównać. To mity i żadna rozsądna kobieta wcale nie pragnie brylantu wielkości jaja, tylko prawdziwego oddania i miłości. Pamiętaj o tym, gdy będziesz podejmował decyzję.
  • Zdecyduj się zgodnie z gustem partnerki na pierścionek z żółtego lub białego złota. Poza tym ważny jest także wybór kamienia. Wcale nie musi to być diament lub brylant. Może twoja kobieta wcale nie lubi przezroczystych minerałów, woli barwne. Możesz wtedy wybrać kamień w jej ulubionym kolorze, może to być szafir, szmaragd, rubin, koral. Pamiętaj - nie ma w tej kwestii innych zasad niż wasze własne.
Materiał zewnetrzny

Tagi: brylant, diament, oświadczyny, pierścionek, tak, zaręczyny

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter