a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 27 lipca 2017
Imieniny: Natalii, Aureliusza, Jerzego

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Lifestyle

Polki są spragnione ekstremalnych wrażeń i gotowe na ich testowanie

Polki są spragnione ekstremalnych wrażeń i gotowe na ich testowanie

Sporty ekstremalne są zdecydowanie domeną mężczyzn, ale Polki jak wynika z sondy serwisu Prezentmarzeń również są chętne, aby posmakować mocnych wrażeń. Co trzecia z 1294 zapytanych kobiet chce spróbować sportów ekstremalnych, a 23% podjęła ryzyko i spróbowała już aktywności z dozą adrenaliny.

więcej
 • Najczęstsze błędy w zabezpieczaniu drewna. Sprawdź, jak je naprawić!

  Najczęstsze błędy w zabezpieczaniu drewna. Sprawdź, jak je naprawić!

  Kiedy dostrzegamy na naszych drewnianych meblach ogrodowych, altankach czy płotach pęknięcia, łuszczącą się farbę lub szybką utratę barwy, zaczynamy planować przeprowadzenie renowacji. Choć zadanie może wydać się z pozoru proste, to od naszego dobrego przygotowania zależy, czy uda nam się uniknąć najczęściej popełnianych błędów, które niekorzystnie wpływają na estetykę i trwałość powłoki. Ekspert marki Drewnochron podpowiada, jak je naprawić.

  więcej
 • Mama wie lepiej: Piankowe, pompowane, małe, duże? Czyli jakie koła do wózka ?

  Mama wie lepiej: Piankowe, pompowane, małe, duże? Czyli jakie koła do wózka ?

  Wybór wózka dziecięcego nie jest łatwą sprawą. Producenci prześcigają się w innowacyjnych pomysłach wypuszczając na rynek coraz to nowe modele, które mają sprostać rosnącym oczekiwaniom rodziców. Niemniej jednak, mimo usilnych starań wyprodukowanie wózka idealnego,

  więcej
 • Wyjście na miarę: Przegląd drzwi tarasowych

  Wyjście na miarę: Przegląd drzwi tarasowych

  Rześka oaza zieleni w dużym mieście to szczyt marzeń, szczególnie gdy słupek rtęci w termometrze podnosi się z dnia na dzień. Aby balkon oraz taras był zarówno komfortowym, jak i z stylowym dopełnieniem naszego domu, warto uważnie prześledzić wszystkie dostępne na rynku rozwiązania z zakresu ich wykończenia. Kluczowym aspektem są drzwi tarasowe, pełniące rolę łącznika pomiędzy wnętrzem domu, a jego najbliższym otoczeniem.

  więcej
 • Pięć oznak, które świadczą o tym, że czas poćwiczyć równowagę

  Pięć oznak, które świadczą o tym, że czas poćwiczyć równowagę

  Jak pokazują badania przeprowadzone na potrzeby kampanii Wybieram Siebie, najszczęśliwsze Polki to te, które stawiają na równowagę. W życiu kierują się zasadą umiaru, a jednocześnie akceptują siebie i świadomie podejmują decyzje dotyczące swojego życia. Dążenie do równowagi nie jest jednak zupełnie proste.

  więcej
 • Instalacja płyty indukcyjnej

  Płyta indukcyjna to sprzęt, który na dobre zadomowił się już w naszych mieszkaniach. Oprócz tego, że jest bardzo praktyczna, stanowi również elegancki element wystroju nowoczesnych kuchni. Przy kupnie płyty decydujemy się na model, który w największym stopniu odpowiada naszym potrzebom np. musi być energooszczędny czy posiadać zabezpieczenie przed dziećmi (blokadę przycisków). A czy wiemy jakie my powinniśmy spełnić warunki, by móc zainstalować to urządzenie w naszym domu?

 • Szczęście pierwszoklasisty w dwóch odsłonach

  Naturalnym jest, iż rodzice świeżo upieczonego ucznia pragną, by ich pociecha łagodnie wkroczyła w życie szkolne zapewniając mu, najlepszą w swoim mniemaniu, wyprawkę na start. Siedmiolatek ocenia jednak te same sprawy zupełnie inaczej. Czy da się pogodzić funkcjonalne podejście zapobiegliwego rodzica i wkraczającego w nowe życie beztroskiego malucha tak, by obie strony na tym skorzystały?

 • Jak rozsądnie zaoszczędzić na weselu?

  Już jako nastolatka wyobrażałaś sobie, jak będą wyglądać Twój ślub i wesele? Teraz z kolei przyszedł wreszcie czas na zrealizowanie tych fantazji, ale może to oznaczać koszty, którym Twój budżet nie podoła? Sprawdziliśmy, na których elementach tych wydarzeń możesz zaoszczędzić i jak to zrobić, by nie wpłynęło to negatywnie zarówno na wspomnienia Twoje i pana młodego, jak i gości.

 • Budujemy altanę, czyli jak stworzyć zaciszny kącik w swoim ogrodzie

  Wiosną i latem spędzamy dużo czasu z rodziną na świeżym powietrzu, organizując grilla i korzystając ze sprzyjającej pogody. Elementem ogrodu, który może być doskonałym miejscem wypoczynku i relaksu oraz ciekawą ozdobą przestrzeni przydomowej, jest altana. Jak zatem stworzyć zaciszny kącik w ogrodzie? Podpowiadamy!

 • Wybieramy AGD – na co najpierw zwrócić uwagę?

  Podczas wyboru sprzętu AGD w pierwszej kolejności najczęściej zwracamy uwagę na walory estetyczne - kolor, stylistykę, materiał wykonania czy obecność dodatkowych funkcji. Są one bardzo ważne, jednak przede wszystkim należy wziąć pod uwagę kilka uniwersalnych kwestii, wspólnych dla każdego rodzaju sprzętu AGD. Świadomy i przemyślany wybór pozwoli długo cieszyć się z dokonanego zakupu, bez narażenia na konieczność wymiany lub napraw gwarancyjnych.

 • 5 wskazówek jak wybrać odpowiednie lampki na klimatyczne letnie przyjęcie

  Długie letnie wieczory, przyjaciele i sąsiedzi przychodzą na grilla - czym byłyby te spotkania bez klimatycznego oświetlenia? Eksperci z firmy reichelt elektronik, jednego z największych dystrybutorów elektroniki w obszarze niemieckojęzycznym, prezentują najważniejsze wskazówki dotyczące jego zakupu i użytkowania.

 • ABC montażu brodzików

  W zależności od typu, sposobu montażu oraz sytuacji wyjściowej, instalacja brodzika może wymagać dużego nakładu pracy - włącznie z rozkuwaniem posadzki na całej powierzchni kabiny. Radzimy, co wziąć pod uwagę, by świadomie wybrać najlepsze rozwiązanie.

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10... 23

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter