a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Wtorek, 17 października 2017
Imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Kultura

Kobieca wersja "Jak zostać królem"

Kobieca wersja "Jak zostać królem"

W "Jak zostać królem" poznaliście ich ojca, teraz czas, żeby podejrzeć jak żyją księżniczki. Już 3 lipca w kinach "Randka z królową" - nowa komedia o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Zachwyceni recenzenci z "Variety" okrzyknęli film kobiecą wersja kinowego przeboju "Jak zostać królem". Twórcy odsłaniają kulisy nocnej eskapady dwóch nastoletnich księżniczek, z których jedna – Elżbieta II, rządzi teraz Wielką Brytanią, a w przerwach rozpieszcza dzieci ukochanego księcia Williama.

więcej
 • Męskie Granie powraca już po raz szósty

  Męskie Granie powraca już po raz szósty

  Ogólnopolska trasa Męskiego Grania, którego sponsorem jest Żywiec, na stałe wpisała się w kalendarz najlepszych miejskich wydarzeń koncertowych w Polsce. W tym roku po raz kolejny w sześciu polskich miastach odkryje przed publicznością nowe muzyczne oblicza wyłącznie polskich artystów i prowokować będzie do poszukiwania nowych brzmień. Pierwszy koncert odbędzie się 27 czerwca w Krakowie, ostatni w Żywcu - 29 sierpnia.

  więcej
 • David Hewson i Martín Solares gośćmi MFK 2015

  David Hewson i Martín Solares gośćmi MFK 2015

  Tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Kryminału Wrocław 2015 odwiedzą David Hewson z Wielkiej Brytanii i Martín Solares – z dalekiego Meksyku.

  więcej
 • Biografia Jamesa Deana

  Biografia Jamesa Deana

  James Dean był klasycznym gwiazdorem kina. Buntownikiem, który żył szybko i umarł młodo, ale wywarł wpływ na całe pokolenie. W biografii "James Dean. Legenda" George Perry analizuje błyskawiczną drogę aktora do sukcesu, ukazuje prawdziwą historię jego życia i ilustruje je zdjęciami pochodzącymi często z prywatnej kolekcji rodziny Deana. Książka ukazała się 6 maja br. nakładem Wydawnictwa Burda Książki.

  więcej
 • Zdjęcia Romana Vishniaca w Muzeum Historii Żydów Polskich

  Zdjęcia Romana Vishniaca w Muzeum Historii Żydów Polskich

  W Muzeum Historii Żydów Polskich można oglądać najpełniejszy wybór zdjęć Romana Vishniaca – słynnego fotografa Żydów wschodnioeuropejskich. Wystawa składa się z ponad 200 zdjęć wykonanych przez Vishniaca na przestrzeni 50 lat. Są one udokumentowaniem życia społeczności żydowskich żyjących w Polsce, Rosji i Niemczech.

  więcej
 • Beata Pawlikowska radzi, jak odnaleźć poczucie własnej wartości

  Beata Pawlikowska przekonuje, że choć każdy doświadcza czasami uczucia bezradności i zagubienia, to nie należy do siebie dopuszczać negatywnych myśli. Znana podróżniczka w swojej nowej książce radzi, jak się nie poddawać w natłoku codziennych problemów. Poradnik "W dżungli codzienności" ukazał się 29 kwietnia nakładem Wydawnictwa Burda Książki.

 • Malarstwo Joanny Brzostowskiej w Klubie DIC

  Sztuka plastyczna i jubilerska spotkają się 14 maja podczas wernisażu prac Joanny Brzostowskiej w warszawskim klubie Diamonds International Corporation.

 • Kody, które pomogą odnieść sukces

  Jak osiągnąć sukces, wychodząc poza własne ograniczenia? Alexander Loyd prezentuje metodę, która pozwoli przeprogramować się na miłość, spokój i życzliwość oraz zapoczątkować naturalną przemianę wewnętrzną, prowadzącą do sukcesu. Poradnik "Kody Sukcesu. Jak mieć udane życie, zdobyć miłość i być szczęśliwym" ukazał się 22 kwietnia br. nakładem Wydawnictwa Burda Książki.

 • "Sekrety morza" – film, który wzrusza do łez i uwrażliwia

  Nominowana do Oscara terapeutyczna bajka "Sekrety morza" po entuzjastycznym przyjęciu przez zagranicznych krytyków zdobywa ogromną przychylność polskich dziennikarzy. Po pierwszym pokazie jednomyślnie przyznają, że to film, który wzrusza do łez, uwrażliwia, a przy okazji uczy dzieci, jak radzić sobie z przeżywaniem różnych emocji.

 • Proletaryat na Przystanku Woodstock 2015

  Po 5 latach milczenia Proletaryat wraca z nową płytą. "Oko za oko" to mocne, rockowe riffy i wyraziste teksty, w których zespół, jak zawsze, komentuje rzeczywistość. Krążek promuje singiel "Nie wyrażam zgody". Na żywo całą płytę będzie można usłyszeć podczas tegorocznego festiwalu Przystanek Woodstock.

1 ...32|33|34|35|36|37|38|39|40|4142

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter