a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 16 sierpnia 2018
Imieniny: Joachima, Rocha, Domarada

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Kultura

Najlepsze Beats DJ – gdzie na imprezę?

Najlepsze Beats DJ – gdzie na imprezę?

Gdzie fanów muzyki elektronicznej czeka niebawem dobra zabawa? Nie tylko na imprezach Electronicbeats. Przecież koncerty i festiwale organizowane są w wielu miastach – w zasadzie zawsze można trafić na coś ciekawego. Podpowiadamy, gdzie warto wybrać się jeszcze w tym roku! Najwyższej próby beats DJ gwarantowane!

więcej
 • Festiwal Filmowy „Open Eyes to Fair Trade”

  Festiwal Filmowy „Open Eyes to Fair Trade”

  W listopadzie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie o charakterze filmowo-społecznym: Festiwal Filmowy „Open Eyes to Fair Trade". Podczas dwóch dni festiwalu będzie można obejrzeć krótkometrażowe filmy dokumentalne i krótkie spoty, wziąć udział w warsztatach oraz spotkaniach z ekspertami, będzie można również skosztować produktów Fairtrade.

  więcej
 • Kasia Moś: Po Eurowizji otworzyło się przede mną bardzo dużo drzwi, które wcześniej były zamknięte

  Kasia Moś: Po Eurowizji otworzyło się przede mną bardzo dużo drzwi, które wcześniej były zamknięte

  Wokalistka przyznaje, że ten rok diametralnie zmienił jej życie zawodowe. Marzenia stały się rzeczywistością, zaczęło przybywać koncertów, pojawiło się wiele muzycznych propozycji, a co za tym idzie - dużo więcej pracy. Artystka jednak nie narzeka i zapowiada nową płytę.

  więcej
 • Kultura przenosi się do internetu. Wyzwaniem dla twórców jest monetyzacja treści i szybko starzejąca się technologia

  Kultura przenosi się do internetu. Wyzwaniem dla twórców jest monetyzacja treści i szybko starzejąca się technologia

  Najnowsze technologie, takie jak wirtualna rzeczywistość, tworzone głównie z myślą o segmencie gier komputerowych coraz częściej wykorzystywane są także przez dziennikarzy, media czy nawet muzea i inne obiekty kulturalne. To dzięki nim wchodzimy w erę Kultury 2.0, czyli kultury cyfrowej opartej w głównej mierze na internecie. Przeniesienie kultury do świata wirtualnego przynosi wiele zalet, ale największym wyzwaniem pozostają monetyzacja treści internetowych oraz szybko starzejąca się technologia.

  więcej
 • Zwyczaje czytelnicze współczesnych Polaków

  Zwyczaje czytelnicze współczesnych Polaków

  Zbliżające się Targi Książki w Krakowie to okazja, aby sprawdzić jak wygląda aktualnie czytelnictwo Polaków. Czy chętniej sięgamy po książki papierowe czy cyfrowe? Co czytamy - jeśli znajdujemy czas na lekturę? Jak są zwyczaje polskich czytelników sprawdził Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia.

  więcej
 • Margaret zagrała koncert w samochodzie. Śpiewała dla osób testujących auta

  Wokalistka zrobiła niespodziankę klientom jednego z warszawskich salonów samochodowych. Towarzyszyła im podczas jazdy próbnej, śpiewając swój przebój „Heartbeat". W ten sposób Margaret pomagała testować nowy system nagłośnienia, który po raz pierwszy został zainstalowany w samochodzie.

 • NAGRODA GRAND PRESS PHOTO za zmierzenie się z metafizyką Boskich Dzieci

  Twórczyni fotografii do filmów "Afonia i pszczoły" czy "Wenecja" postawiła w swoim fotograficznym życiu wszystko na jedną kartę i zajęła się fotoreportażem autorskim. Kilka miesięcy wytężonej pracy zaowocowało najbardziej prestiżową nagrodą w branży fotografii prasowej Grand Press Photo, w kategorii „Fotoreportaż - Życie Codzienne". Anna Gondek-Grodkiewicz zachwyciła jury reportażem o „boskich dzieciach" w Tajlandii. Złożoność tematu i dociekliwość reporterki sprawiają, iż planuje ona kontynuację opowieści i przedstawienie swojej twórczości na arenie międzynarodowej. W drugiej połowie października br. ponownie odwiedzi Ah Mui - bohaterkę zwycięskiego reportażu.

 • Zieliński, Koman, Frycz, Bukowski, Mozil i… TEDE na planie nowego serialu!

  Oprócz nich na ekranie pojawią się jeszcze Olga Frycz, Marek Bukowski, a także znani muzycy - Czesław Mozil i raper TEDE! Czyżby szykował się serialowy hit tej jesieni?

 • Mieszkaniec Katowic zachwyca zdjęciami przyrody. Zobacz „Drogę do lasu”

  Jego prace będzie można zobaczyć w październiku w Galerii na Poziomie w Agorze Bytom. Wstęp wolny.

 • Hollywoodzki hit w wersji Bollywood

  Hinduski reżyser Raja Krishna Menon zrezalizował rodzimą wersję amerykańskiego hitu Jona Favreau „Szef". Od 6 października bollywoodzką wersję będzie można zobaczyć na pokazach specjalnych.

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10... 44

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter