a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Sobota, 18 sierpnia 2018
Imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Kultura

Kupuj bilety przez Internet!

Kupuj bilety przez Internet!

Sieć to najlepsze miejsce, by w sposób szybki i bezproblemowy uzyskać bilet na interesujące nas wydarzenie. Niezależnie od tego, czy będzie to koncert, walka MMA czy inne widowisko sportowe. Sprawę zdecydowanie ułatwiają specjalne serwisy.

więcej
 • Monika Brodka: Na początek mojej kariery patrzę z sentymentem. Niczego nie żałuję, jestem szczęśliwa

  Monika Brodka: Na początek mojej kariery patrzę z sentymentem. Niczego nie żałuję, jestem szczęśliwa

  Jednej z najbardziej uznanych wokalistek na polskiej scenie alternatywnej przepustkę do muzycznej kariery dało zwycięstwo w programie „Idol". Monika Brodka podkreśla, że każda kolejna płyta to inne emocje i doświadczenia, ale z perspektywy czasu wszystko to układa się w spójną całość. Niczego nie żałuje, odczuwa satysfakcję z tego, co do tej pory udało jej się dokonać i zapewnia, że jeśli chodzi o muzykę, to nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

  więcej
 • Wojciech Gąssowski: W programach telewizyjnych śpiewa się przede wszystkim covery. Weryfikacja następuje, jak zwycięzca programu zaczyna śpiewać swoje piosenki

  Wojciech Gąssowski: W programach telewizyjnych śpiewa się przede wszystkim covery. Weryfikacja następuje, jak zwycięzca programu zaczyna śpiewać swoje piosenki

  Wokalista zadebiutował w konkursie Szukamy Młodych Talentów i pozostał na scenie wiele dekad. Podkreśla, że jednym z czynników, który decyduje o sukcesie, jest wpasowanie się z rodzajem tworzonej muzyki w zapotrzebowanie rynku. Zachęca więc młodych wykonawców do tego, by starali się komponować własne utwory. Dzięki temu będą wyraziści, branża szybciej ich dostrzeże, a odbiorcy pokochają. Jego zdaniem wszelkie talent show są w pewnym sensie trampoliną do sławy, ale rynek muzyczny jest bardzo ciasny i trzeba walczyć o przetrwanie.

  więcej
 • Adam Sztaba: Ludzie dojrzali się szanują. Nie muszą sobie wysyłać hejtów na forach i obraźliwych SMS-ów

  Adam Sztaba: Ludzie dojrzali się szanują. Nie muszą sobie wysyłać hejtów na forach i obraźliwych SMS-ów

  Świat muzyczny przepełniony jest fantastycznymi ludźmi - przekonuje kompozytor. Zapewnia, że choć zdarzają się przypadki niezdrowej rywalizacji, środowisko artystyczne wolne jest od zawiści. Adam Sztaba twierdzi, że większość artystów potrafi szanować i doceniać osiągnięcia kolegów po fachu.

  więcej
 • Monika Brodka: Po koncertowym lecie zawieszam na chwilę swoją działalność. Zabiorę się za pracę nad kolejną płytą

  Monika Brodka: Po koncertowym lecie zawieszam na chwilę swoją działalność. Zabiorę się za pracę nad kolejną płytą

  Wokalistka obecnie przygotowuje się do występu MTV Unplugged, a całe lato spędzi w trasie koncertowej. Później zamierza się zająć kolejną płytą, ale jest jeszcze zbyt wcześnie, by mówić o tym, kiedy ukaże się krążek ani nawet w jakim będzie stylu. Nie wiem jeszcze, gdzie mnie poniesie, jestem otwarta na wszelkie nurty i drogi. Może to będzie hip-hop, może trip-hop, a może gangsta rap - mówi piosenkarka.

  więcej
 • „Męski Świat” - wzruszające wyznania ojców nieuleczalnie chorych dzieci

  Kochają bezgranicznie, miłością czystą, głęboką i bezinteresowną. Mówią o niej głośno, by oswoić temat nieuleczalnej choroby dziecka i wesprzeć ojców, którzy boją się zmierzyć z tak dużym wyzwaniem. Mężczyźni związani z Fundacją Między Niebem a Ziemią opowiadają swoje historie w książce „Męski Świat". To cegiełka na rzecz chorych dzieci i ich rodzin.

 • Ilona Łepkowska pisze drugą powieść. Ponownie zajmie się światem show-biznesu

  Scenarzystka pracuje nad nowym serialem kostiumowym. Jego akcja ma się toczyć w czasach I wojny światowej, produkcja jest bowiem związana z obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Łepkowska zaczęła także pisać swoją drugą powieść, w której podobnie jak w debiutanckiej „Pani mnie z kimś pomyliła" poruszy temat polskiego show-biznesu.

 • Szanty polskie – czyli z czego jesteśmy znani?

  Szanty są pieśniami, które śpiewali dawniej żeglarze – powstawały w wieku XVIII i XIX, a ich celem było zsynchronizowanie ze sobą przeróżnych czynności wykonywanych przez wszystkich pracujących. Miały też na celu podnieść morale załogi w trakcie wykonywania działań rytmicznych i nudnych, których nie dało się obejść. Istnieje wiele rodzajów podobnych pieśni, ale nie wszyscy wiedzą, że Polska jest jednym z tych krajów, które w ich tworzeniu oraz śpiewaniu wiodą prym!

 • Moje miasto Warszawa – książka i audiobook zabierający dzieci w niezapomniany spacer po stolicy

  Pod tytułem „Moje miasto Warszawa" kryje się wyjątkowy cykl wierszy autorstwa Pawła Beręsewicza, dzięki któremu najmłodsi czytelnicy mogą poznać najważniejsze miejsca stolicy. Publikacja, łącząc edukację z zabawą, promuje czytelnictwo oraz zachęca do rodzinnego spędzania czasu i wspólnego odkrywania miasta. W projekt zaangażowała się Biblioteka Akustyczna, aktywnie uczestnicząc w procesie przygotowania publikacji i nagrywania audiobooka. Książka w wersji audio jest dostępna bezpłatnie.

 • Nowy album Mikromusic pod mecenatem Atlas

  „Tak mi się nie chce" to szósty krążek studyjny w dorobku wrocławskiego zespołu Mikromusic. Wydany niezależnie album stanowi solidną porcję bezkompromisowych, pełnych pasji dźwięków, skomponowanych i nagranych bez ograniczeń artystycznych i formalnych. Premierę płyty zaplanowano na 30 października 2017. Atlas jest mecenasem tego projektu.

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10... 44

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter