Środa, 28 czerwca 2017
Imieniny: Ireneusza, Leona, Benigny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Kultura

Mikołaj Roznerski: Chcę wykonywać zawód aktora z przyjemności, a nie z konieczności. Rozwijam więc własną firmę

Mikołaj Roznerski: Chcę wykonywać zawód aktora z przyjemności, a nie z konieczności. Rozwijam więc własną firmę

Aktor nie chce ograniczać się wyłącznie do wykonywania swojego zawodu. Podjął więc decyzję o uruchomieniu własnej firmy. Ma nadzieję, że zapewni mu ona utrzymanie, tak by aktorstwem mógł się zajmować z przyjemności, a nie z konieczności.

więcej
 • Dorota Landowska: schorowani aktorzy często borykają się z problemami finansowymi

  Dorota Landowska: schorowani aktorzy często borykają się z problemami finansowymi

  Dla aktorów zmagających się z ciężką chorobą brak możliwości wykonywania zawodu jest ogromnym ciosem, który budzi frustrację i może prowadzić do załamania nerwowego. Często dochodzą do tego kłopoty finansowe, bo skromna gaża nie pozwala wcześniej zgromadzić zbyt dużych oszczędności. Brakuje więc pieniędzy nie tylko na leczenie, lecz także na podstawowe środki do życia.

  więcej
 • Agnieszka Więdłocha: Najciekawsze są postacie, które mają w sobie dużo różnych załamań. Można z nich wykreować coś pięknego

  Agnieszka Więdłocha: Najciekawsze są postacie, które mają w sobie dużo różnych załamań. Można z nich wykreować coś pięknego

  Aktorka lubi grać takie role, które wymagają od niej dużego zaangażowania, wysiłku i wyobraźni. Lubi bohaterki skomplikowane, z życiowymi skazami. Kreując taką postać, może bowiem zaprezentować całą paletę swoich umiejętności. Choć zawód wymaga wiele poświeceń, a praca na planie bywa bardzo wyczerpująca, to dla niej najważniejszy jest efekt końcowy i uznanie w oczach widzów.

  więcej
 • Dziś premiera spektaklu „Imię” w Studiu Buffo. W jednej z głównych ról Małgorzata Foremniak

  Dziś premiera spektaklu „Imię” w Studiu Buffo. W jednej z głównych ról Małgorzata Foremniak

  Do repertuaru Teatru Studio Buffo na stałe wchodzi spektakl „Imię”. Jest to komediowa opowieść o piątce przyjaciół, dla których wspólna kolacja staje się przyczyną do refleksji nad niezrealizowanymi marzeniami i szansami. W rolach głównych będzie można zobaczyć m.in. Małgorzatę Foremniak, Szymona Bobrowskiego i Wojciecha Malajkata.

  więcej
 • Dziś w Teatrze Polonia premiera spektaklu „Kto się boi Virginii Woolf?” w reżyserii Jacka Poniedziałka

  Dziś w Teatrze Polonia premiera spektaklu „Kto się boi Virginii Woolf?” w reżyserii Jacka Poniedziałka

  Kultowy dramat Edwarda Albeego na deskach warszawskiego Teatru Polonia. Zdaniem reżysera Jacka Poniedziałka tekst „Kto się boi Virginii Woolf?” niesie uniwersalny przekaz dotyczący ludzkich emocji i pragnień. Jest też doskonałą ilustracją obecnej sytuacji politycznej i społecznej w Polsce. W rolach głównych wystąpią Ewa Kasprzyk i Krzysztof Dracz.

  więcej
 • David Hewson i Martín Solares gośćmi MFK 2015

  Tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Kryminału Wrocław 2015 odwiedzą David Hewson z Wielkiej Brytanii i Martín Solares – z dalekiego Meksyku.

 • Zdjęcia Romana Vishniaca w Muzeum Historii Żydów Polskich

  W Muzeum Historii Żydów Polskich można oglądać najpełniejszy wybór zdjęć Romana Vishniaca – słynnego fotografa Żydów wschodnioeuropejskich. Wystawa składa się z ponad 200 zdjęć wykonanych przez Vishniaca na przestrzeni 50 lat. Są one udokumentowaniem życia społeczności żydowskich żyjących w Polsce, Rosji i Niemczech.

 • Malarstwo Joanny Brzostowskiej w Klubie DIC

  Sztuka plastyczna i jubilerska spotkają się 14 maja podczas wernisażu prac Joanny Brzostowskiej w warszawskim klubie Diamonds International Corporation.

 • "Rzecz z historią" poszukiwana w Gdyni

  "Moja matka, Helena Niedenthal z domu Łyżwańska, zmarła w Londynie w 2001 r. Po Jej śmierci pod schodami naszego rodzinnego domu znalazłem starą, tekturową walizeczkę. Na niepozornym, przyklejonym do wieczka papierku Mama napisała, że właśnie z tą walizką wyjechała z Polski we wrześniu 1939 r.". Tak rozpoczyna się opowieść, którą Chris Niedenthal dołączył do przedmiotów przekazanych Muzeum Emigracji w Gdyni. Trwająca od trzech lat akcja zbierania pamiątek emigracyjnych, w ramach której pozyskano już ponad 4.000 obiektów, od dziś zaczyna działać pod hasłem "Rzecz z historią".

 • "Opowiadanie brazylijskie" na deskach Teatru Narodowego

  "Opowiadanie brazylijskie" na podstawie prozy Jarosława Iwaszkiewicza to ponadczasowa opowieść o niespełnieniu, tęsknocie i źle ulokowanych uczuciach. Na deskach Teatru Narodowego będzie można zobaczyć m.in. Aleksandrę Justę, Edytę Olszówkę, Tomasza Sapryka i Paulinę Szostak. Za adaptację i reżyserię odpowiada Marcin Hycnar.

 • Spinache promuje swój nowy krążek

  Radio Łódź w najbliższą niedzielę zamieni się w przestrzeń wypełnioną hip-hopowym brzmieniem. Na scenie wystąpi Spinache – pionier łódzkiej sceny rapowej. Bilety wstępu do wygrania w konkursie radiowym.

 • "MŁYNARSKI obowiązkowo" w Teatrze 6. piętro

  "MŁYNARSKI obowiązkowo" jest wyśpiewaną autobiografią mistrza polskiej piosenki literackiej. Pomysłodawcą spektaklu jest sam Wojciech Młynarski, reżyserii podjął się natomiast Jacek Bończyk. Podczas spektaklu widzowie usłyszą ponad dwadzieścia pięć piosenek autorstwa Młynarskiego, w tym takie szlagiery, jak "Jesteśmy na wczasach" i "Nie wycofuj się, inteligencjo". Na deskach Teatru 6. piętro występują m.in. Magdalena Kumorek, Wiktor Zborowski, Marian Opania, Hanna Śleszyńska, Janusz Gajos i Krzysztof Kowalewski.

1|2|3|4|5

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter