a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Wtorek, 25 września 2018
Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Zostań bohaterem galaktyki

2017-03-29
Zostań bohaterem galaktyki

Przeżyj galaktyczną przygodę z bohaterami kultowej sagi „Gwiezdnych Wojen"! Od 27 marca w Atrium Reduta można zobaczyć makiety kosmicznych maszyn i repliki robotów filmowych. W weekend 1-2 kwietnia będzie można nauczyć się władania świetlnym mieczem i stanąć do walki z Imperium. Nieziemskie przeżycia gwarantują m.in. multimedialne pokazy sceniczne, wirtualna rzeczywistość oraz konkursy i atrakcje dla dzieci.

Świat odległej galaktyki jest obecny w Atrium Reduta przez cały tydzień. 27 marca w centrum pojawiły się galaktyczne sprzęty, m.in. makieta maszyny kroczącej i ścigacza śnieżnego. Odwiedzający mogą również podziwiać wystawę wiernych replik robotów filmowych, czyli słynny duet - złoty 3PO i astromechaniczny R2.

Od piątku 31 marca do niedzieli 2 kwietnia strefa Star Adventure w Atrium Reduta wypełni się atrakcjami technologicznymi i zabawami nawiązującymi do legendarnego filmu. Chętni mogą również uczestniczyć w Treningu Rebeliantów lub znaleźć się w Symulatorze Statku Kosmicznego i zasiąść za sterami kultowego myśliwca, bywziąć udział w filmowej bitwie kosmicznej. Z kolei w Strefie Technologii, uczestnicy zabawy będą poruszać przedmiotami jedynie za pomocą umysłu oraz znajdąsię w świecie wirtualnej rzeczywistości. Ponadto
w weekend 1-2 kwietnia dzieci wyposażone w miecze i płaszcze nauczą się władania świetlnym mieczem, by na końcu wziąć udział w spektakularnej konfrontacji z ciemną stroną mocy. Podczas wydarzenia nie zabraknie także konkursów wiedzy i sesji zdjęciowych z rekwizytami
z gwiezdnej sagi.

- Gwiezdne Wojny to historia o walce dobra ze złem łącząca kilka pokoleń. Do ogromnej grupy wiernych fanów sagi należą zarówno dzieci, jak i dorośli. Dzięki naszemu wydarzeniu uczestnicy doświadczą niesamowitych wrażeń i kosmicznych przeżyć. Oprócz wystawy zadbaliśmy o zabawy dla młodszych uczestników, ale też gry i nowinki technologiczne, które zainteresują nieco starszych. Udział w galaktycznej zabawie może wziąć cała rodzina - mówi Ewa Hiller, dyrektor Centrum Handlowego Atrium Reduta.

Strefa Star Adventure jest zlokalizowana na 1 piętrze obok kawiarni Starbucks. Galaktyczna wystawa zakończy się kosmicznym eventem w dniach 31 marca - 2 kwietnia. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.atrium-reduta.pl.

źródło: newsrm.tv

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter