a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Wtorek, 21 sierpnia 2018
Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Zobacz zjawiskowy Śląsk z lotu ptaka. Nowa wystawa w Agorze Bytom

2017-04-01
Zobacz zjawiskowy Śląsk z lotu ptaka. Nowa wystawa w Agorze Bytom

Wojciech Radwański, w mediach społecznościowych znany jako Ra2nski, jest studentem z Piekar Śląskich. Fotografią zajmuje się od 2009 roku. Od dwóch lat za pomocą aparatu umieszczonego w dronie obrazuje zmiany zachodzące na Śląsku, nowoczesną architekturę, ale również industrialną część regionu. Zdjęcia zazwyczaj wykonuje o świcie lub przed zachodem słońca - to sprawia, że cechują je oryginalne kolory i kadry.

 

- Kiedy dron wzbija się w powietrze, nagle okazuje się, że uwidaczniają się zaskakujące elementy, których normalnie nie widać z perspektywy ziemi. Za pomocą wystawy „Oblicza Śląska" chciałbym oczarować klientów Agory Bytom ich regionem. Pokazać im, że jest niepowtarzalny, a przemysł może być fotogeniczny i kolorowy - mówi Wojciech Radwański.

 

Fotografie Wojciecha Radwańskiego podbijają internet. W mediach społecznościowych śledzi je blisko 19 tysięcy osób. Doceniają je również eksperci - młody fotograf zdobył pierwszą nagrodę w konkursie Ustrońskie piramidy, a także wyróżnienie w Polskim Konkursie Fotografii Sportowej oraz Warsaw Insta Festival. Po zdjęcia Ra2nskiego chętnie sięgają również lokalne i ogólnopolskie media.

Galeria na Poziomie w Agorze Bytom regularnie organizuje bezpłatne wystawy. W styczniu można było ogląda tu zdjęcia Łukasza Kowalskiego - jednego z najbardziej cenionych fotografów branży jeździeckiej w Polsce. W lutym w centrum uwagi znajdowało się 20 niezwykłych grafik komputerowych autorstwa uczniów z bytomskiego „Elektronika". Z kolei w marcu klienci galerii handlowej zobaczyli zdjęcia Grupy Fotograficznej Karbon na wystawie „Industrialny Bytom".

Agora Bytom to multigaleria w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się 120 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino, i sala widowiskowa. Tylko w ostatnim czasie swoje salony otworzyły tutaj: Cukiernia Adorato, X-Zone, Yes, Pako Lorente, Top Shop, Out.Let, Jankes, Pierogarnia, Mr Rolls, a także cztery stoiska - Teletorium, Golden Rose, eSmokingWorld i Ormilla. To nie koniec nowości - zarządca zapowiada kolejne otwarcia. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.

 

„Oblicza Śląska"

1-30 kwietnia 2017 r.

Agora Bytom - Galeria na Poziomie, poziom +3

Wstęp wolny - zapraszamy!

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter