a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Wtorek, 21 sierpnia 2018
Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Wystawa malarstwa Agaty Buczek i Martyny Mączki w Galerii Delfiny

2017-03-14
Wystawa malarstwa Agaty Buczek i Martyny Mączki w Galerii Delfiny

Do 31 marca w Galerii Delfiny na warszawskim Powiślu można podziwiać wystawę malarstwa Agaty Buczek i Martyny Mączki. Cykl prac obu sióstr zatytułowany „Emocje" ukazuje niezwykłe spojrzenie na świat każdej z nich.

Agata Buczek i Martyna Mączka-siostry bliźniaczki (ur. w 1988r.)

Z zamiłowania artystki malarki, malują od dziecka, z wykształcenia architektki po Politechnice Sląskiej w Gliwicach. Ukończyły kursy malarstwa i rysunku, biorą udział w licznych wystawach na terenie Polski i za granicą, sprzedają obrazy na rynek światowy. Obrazy wyróżnia charakterystyczna surrealistyczna tematyka i baśniowy styl, ciekawa faktura. Postacie ukazywane na obrazach są alegorią uczuć- metaforą emocji. Swoją przygodę z malarstwem rozpoczęły samodzielnie już w wieku 7 lat. Ich ulubioną techniką są farby akrylowe. Razem tworzą zgrany zespól malarski, a swoją twórczość potocznie nazywają "Obrazy ukazujące ludzkie emocje". Obrazy każdej z sióstr wyróżnia odrębny styl i sposób kładzenia farby oraz dobór kolorystyki.

Wystawę „Emocje" można zwiedzać w Galerii Delfiny, na ul. Smulikowskiego 10/2           od 9 do 31 marca br. w godzinach otwarcia Galerii: pn.-pt. 13-19; sob. 13- 18.

Galeria Delfiny to ważne miejsce na kulturalnej mapie stolicy. Powstała w 1999 roku na warszawskim Powiślu. Galeria gościła już przeszło 100 wystaw wybitnych artystów z Polski
i zagranicy, głównie z dziedziny malarstwa, tkaniny, fotografii i rzeźby. Od samego początku swojego istnienia była miejscem, w którym świat sztuki spotykał się ze światem biznesu. 

W Galerii można nie tylko kontemplować sztukę, ale również dokonać zakupu wystawionych prac. Galeria jest także miejscem organizacji wydarzeń o charakterze komercyjnym, w tym wernisaży, prezentacji czy zamkniętych spotkań świata sztuki i biznesu. Galerię wspierają: City Security oraz AM Art- Media Agencja PR.

źródło: Newseria Lifestyle

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter