a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 26 maja 2018
Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Spinache promuje swój nowy krążek

2015-03-27
Spinache promuje swój nowy krążek

Radio Łódź w najbliższą niedzielę zamieni się w przestrzeń wypełnioną hip-hopowym brzmieniem. Na scenie wystąpi Spinache - pionier łódzkiej sceny rapowej. Bilety wstępu do wygrania w konkursie radiowym.

W najbliższą niedzielę (29 marca) o godzinie 20:00 w Łodzi po kilkuletniej przerwie w koncertowaniu wystąpi legenda sceny hip-hopowej Spinache. Impreza odbędzie się w studiu S1 Radia Łódź przy ul. Narutowicza 130. Artysta podczas koncertu premierowo zaprezentuje utwory ze swojego najnowszego materiału noszącego tytuł "Spinache", w tym single promujące to wydawnictwo: "Pije życie do dna", "Podpalamy noc", "Ma tak być", "Cykl" oraz "Ty tak jak ja". Kompozycje znane z albumu zostały specjalnie urozmaicone o nowe brzemienia, co nadaje im unikatową wartość prezentowaną na żywo. Odpowiedzialni są za to wyjątkowi goście zaproszeni na to wydarzenie, tacy jak międzynarodowy basista Stan Michalak oraz znany z projektów muzycznych grupy Rasmentalism Dj Tort. Bilety na koncern można wygrać w konkursie organizowanym przez Radio Łódź na stronie internetowej bądź w trakcie słuchania audycji. Organizatorzy eventu będą prowadzić transmisję całego występu. Emisji ze studia będzie można słuchać na antenie Radia Łódź lub za pośrednictwem Internetu.

Spinache - raper i producent muzyczny pochodzący z Łodzi. Współtwórca takich zespołów, jak Thinkadelic czy Obóz TA. Posiada na swoim koncie nominację do Fryderyka w kategorii album roku. Obecnie artysta pracuje nad solowymi projektami.

Link do oficjalnej strony internetowej : www.radiolodz.pl

Jakub Młonka


Tagi: Radio Łódź Dj Tort Spinache Stan Michalak Łódź

Podziel się
ocena 4,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter