a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 25 września 2018
Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Olga Kalicka w najbliższym sezonie zagra w trzech spektaklach teatralnych. Wystąpi m.in. w nowej sztuce Teatru Komedia

2017-06-08
Olga Kalicka w najbliższym sezonie zagra w trzech spektaklach teatralnych. Wystąpi m.in. w nowej sztuce Teatru Komedia

Olga Kalicka przyznaje, że w tym sezonie najwięcej czasu spędza na deskach teatru. Aktorka gra w dwóch spektaklach i intensywnie przygotowuje się do roli w nowej sztuce.

- Teatralnie w tym sezonie wszystko się rozwinęło i jest dużo nowego. „Klatka dla ptaków" w Teatrze Capitol - to po pierwsze, po drugie - „Calineczka" w Teatrze Palladium, a po trzecie - szykuje się kolejna premiera w Teatrze Komedia. To będzie spektakl „Skazani na miłość" - mówi agencji Newseria Olga Kalicka, aktorka.

Spektakl „Skazani na miłość" w reżyserii Tomasza Dutkiewicza to galeria nieźle „zakręconych" postaci, gwałtowne zwroty akcji oraz dowcipne i sarkastyczne dialogi. Bohaterowie komedii tak mocno wierzą w horoskopy, że są w stanie podporządkować im całą swoją przyszłość, ale rzeczywistość niejednokrotnie boleśnie ich zaskoczy i rozczaruje. Przedpremierowe pokazy zaplanowano na 6 i 7 lipca.

Z kolei „Klatka dla ptaków" w reżyserii Andrzeja Strzeleckiego to dosyć kontrowersyjna sztuka. Jej akcja rozgrywa się w nocnym klubie dla transwestytów. Grzegorz i Albin to szczęśliwa para, on jest właścicielem klubu, a on (ona) - jego gwiazdą, słynną Drag Queen. Sielankę zaburza wizyta przyszłych teściów ich syna - zwłaszcza że teść to bardzo konserwatywny polityk. Zderzenie dwóch światów jest bardzo bolesne. Twórcy spektaklu umieścili „Klatkę dla ptaków" we współczesnej Polsce. Chcą pokazać publiczności, jakie konsekwencje niesie ze sobą brak tolerancji i jak można się uwolnić od ograniczających nas klatek.

- W naszym kraju to wciąż są jeszcze tematy tabu, ale mam nadzieję, że będzie coraz lepiej i że ten spektakl też w jakiś sposób się do tego przyczyni - mówi Olga Kalicka.

Aktorka podkreśla, że osoby o innej orientacji seksualnej nigdy nie budziły w niej negatywnych skojarzeń i nie były przez nią dyskryminowane.

-  Nigdy nie miałam z tym problemu. Mam nadzieję, że to będzie coraz bardziej powszechne - mówi Olga Kalicka.

Poza sceną teatralną Olgę Kalicką można również oglądać w serialach „M jak Miłość" i „Rodzinka.pl".

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter