a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Wtorek, 25 września 2018
Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Mikołaj Roznerski: Chcę wykonywać zawód aktora z przyjemności, a nie z konieczności. Rozwijam więc własną firmę

2016-03-16
Mikołaj Roznerski: Chcę wykonywać zawód aktora z przyjemności, a nie z konieczności. Rozwijam więc własną firmę

Aktor nie chce ograniczać się wyłącznie do wykonywania swojego zawodu. Podjął więc decyzję o uruchomieniu własnej firmy. Ma nadzieję, że zapewni mu ona utrzymanie, tak by aktorstwem mógł się zajmować z przyjemności, a nie z konieczności. 

Mikołaj Roznerski w 2007 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną we Wrocławiu. Ma na swoim koncie role filmowe, m.in. w obrazie „Karbala" i „Karuzela", oraz serialowe - obecnie gra w serialu „Powiedz TAK!" emitowanym w Telewizji Polsat. Twierdzi, że aktorstwo jest dla niego źródłem dużej satysfakcji, nie chce jednak ograniczać się wyłącznie do jednego rodzaju aktywności zawodowej.

- Mam z tego ogromną przyjemność, ale jest jedno życie, więc nie chcę, żeby moje życie było tylko pracą. Bardzo lubię ten zawód, ale robię też inne różne rzeczy, bo wiem, jaki ten zawód jest czasem niewdzięczny - mówi Mikołaj Roznerski agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Aktor już od pierwszych lat kariery zawodowej imał się także innych prac. Był spawaczem w Holandii, zapisał się także na kurs kaskaderski w Londynie, dzięki czemu może obecnie rezygnować z pomocy kaskadera na planie filmowym. Kaskaderką zajmuje się obecnie w większym zakresie, nie chce jednak zdradzać szczegółów projektu.

- Oprócz tego zająłem się trochę takim prywatnym przedsiębiorstwem, które jest w trakcie rozwijania, mam nadzieję, że się rozwinie i że wtedy już nie będę musiał wykonywać tego zawodu z konieczności, ale z przyjemności - mówi Mikołaj Roznerski.

Aktor jest otwarty na nowe doświadczenia i zdobywanie kolejnych umiejętności. Na potrzeby nowego serialu telewizji Polsat pt. „Powiedz TAK!" przeszedł szkolenie z zakresu dekorowania kwiatów. W formacie tym wciela się bowiem w postać Michała, właściciela kwiaciarni. Aktor twierdzi, że wcześniej jego jedyny kontakt z kwiatami polegał na kupowaniu ich i wręczaniu.

- Teraz nagle musiałem się nauczyć do roli robić bukiety, nazw kwiatów i takiego empatycznego sposobu patrzenia na kwiaty, żeby zarażać, żeby zagrać oczywiście zarażanie klientów - mówi Mikołaj Roznerski.

Aktora można obecnie oglądać także na ekranach kin. Gra jedną z głównych ról w filmie „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach".

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: aktorstwo, Mikołaj Roznerski przedsiębiorstwo, serial

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter