a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 21 sierpnia 2018
Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Mieszkaniec Katowic zachwyca zdjęciami przyrody. Zobacz „Drogę do lasu”

2017-10-26
Mieszkaniec Katowic zachwyca zdjęciami przyrody. Zobacz „Drogę do lasu”

Jego prace będzie można zobaczyć w październiku w Galerii na Poziomie w Agorze Bytom. Wstęp wolny.

 

Zdjęcia Krzysztofa Kępy charakteryzują się niepowtarzalną atmosferą. Autor przed każdą sesją stawia sobie za cel uchwycenie piękna natury, którego na co dzień nie jesteśmy w stanie dostrzec. Jego ulubionym tematem są drzewa, ponieważ - jak żartuje - w przeciwieństwie do ludzi są cierpliwe - „nie uciekają" i „nie narzekają".

 

- Pierwszy aparat dostałem od taty, kiedy miałem 12 lat. Chowałem go do plecaka, wsiadałem na rower, jechałem 50-100 kilometrów i robiłem zdjęcia - domom, ulicom, naturze. Później siedziałem w piwnicy i wywoływałem czarno-białe fotografie. Z czasem odkryłem, że drzewa lubię najbardziej. Cenię je za spokój, za to, że nigdy nie wyglądają tak samo. Zdarza się, że w środku nocy wybieram się na Babią Górę, tylko po to by uchwycić drzewa o wschodzie słońca. To moment, który lubię najbardziej - mówi Krzysztof Kępa.

 

Krzysztof Kępa jest członkiem Związku Polskich Fotografów Przyrody - największej i najstarszej tego typu organizacji w Polsce. Jego prace były wielokrotnie nagradzane, na przykład w ogólnoświatowym konkursie Opera Software czy konkursie Ukryte Piękno (Ruda Śląska, 2006 rok). Prace Krzysztofa Kępy można było także zobaczyć na wystawach, między innymi w Muzeum Śląskim. W październiku będą pokazane w Galerii na Poziomie w Agorze Bytom.

 

To kolejny raz, gdy galeria handlowa organizuje tego typu wydarzenie. We wrześniu Galeria na Poziomie gościła zdjęcia studentów Bytomskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W sierpniu klienci mogli obejrzeć wystawę zdjęć Macieja Sułka „Z pasji do samochodów", a w lipcu zdjęcia Leszka Wyrzykowskiego, wykonane samodzielnie skonstruowanymi aparatami.

 

Agora Bytom to multigaleria w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się 120 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino i sala widowiskowa. Tylko w ostatnim czasie swoje salony otworzyły tutaj: Profi-Lingua, 50 Style, Fun Pizza, Niezły Kocioł, Cukiernia Adorato, a także stoiska: NeoNail czy Golden Rose. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.

 

„Droga do lasu"

3-30 października 2017 r.

Agora Bytom - Galeria na Poziomie, poziom +3

Wstęp wolny - zapraszamy!

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter