a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 25 września 2018
Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Hania Rani zwycięzcą FIRESTONE Headliners of Tomorrow!

2017-06-05
Hania Rani zwycięzcą FIRESTONE Headliners of Tomorrow!

Laureatką konkursu Firestone Headliners of Tomorrow została Hania Rani, pianistka, kompozytorka, wokalistka mieszkająca pomiędzy Warszawą a Berlinem. Artystka reprezentuje gatunek modern classic, łącząc klasyczne instrumenty z nowymi brzmieniami.

 

W niedzielę 21 maja br. zakończył się ostatni etap konkursu FIRESTONE Headliners of Tomorrow promującego wschodzące gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Zwycięzca został wyłoniony na podstawie dwóch etapów.

 

W pierwszym etapie artyści zgłaszali swoje autorskie piosenki. Na konkurs wpłynęło aż 455 zgłoszeń, spośród których Jury konkursowe pod przewodnictwem Moniki Brodki wybrało TOP3 finalistów. Laureaci otrzymali szansę udziału w profesjonalnych video sesjach live oraz warsztatach doskonalącymi technikę występów na scenie z udziałem Jury.

 

Etap drugi rozstrzygnął się poprzez internetowe głosowanie publiczności. Na stronie konkursu opublikowane zostały nagrania z sesji muzycznych live i to na ich podstawie internauci wyłonili zwycięzcę. Tytuł Headliner of Tomorrow wygrała Hania Rani, zdobywając aż 54% głosów publiczności. Artystka wystąpi na oficjalnej scenie FIRESTONE Stage podczas tegorocznej edycji festiwalu Open'er.

 

Hania Rani to 27-letnia pianistka, kompozytorka i aranżerka, mieszkająca między Warszawą a Berlinem. Jest klasycznie wykształconym muzykiem, a od 5 lat tworzy własne kompozycje. Artystka reprezentuje gatunek modern classic, łącząc klasyczne instrumenty z nowymi brzmieniami, za cel stawiając sobie przekraczanie granic podziału na style muzyczne. Hania Rani ma na swoim koncie płytę wydaną w duecie z Dobrawą Czocher w 2015 roku.

Firestone jest amerykańską legendą motoryzacji z ponad stuletnią historią. Od samego początku głównym motywem wizerunku marki jest muzyka - najbardziej uniwersalny i popularny element naszej kultury, który budzi pozytywne emocje oraz jednoczy ludzi. Obecnie firma wciąż wspiera młode talenty w ramach programu FIRESTONE Headliners of Tomorrow, który organizowany jest w tym roku także w Polsce. Partnerami kampanii są Alter Art - organizator festiwalu Open'er, oraz wytwórnia płytowa Kayax.

Materiał zewnętrzny

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter