a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 25 września 2018
Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

21-latka zachwyca zdjęciami psów. Zobacz wystawę

2017-06-28
21-latka zachwyca zdjęciami psów. Zobacz wystawę

Do końca czerwca można je zobaczyć w Galerii na Poziomie w Agorze Bytom. Wstęp wolny.

 

Alicja Zmysłowska to 21-letnia studentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Śląskim, która swoją dziewięcioletnią pasję do fotografii łączy z miłością do psów, zwłaszcza swoich własnych - Kiary oraz Ciri. Jej zdjęcia charakteryzują się niepowtarzalną, baśniową atmosferą. Wydają się oderwane od rzeczywistości. Autorka przed każdą sesją stawia sobie za cel uchwycenie świata, którego na co dzień nie jesteśmy w stanie dostrzec.

 

- Dzięki fotografii mogę umieścić psy w swoim własnym, wykreowanym świecie. Mogę pokazać coś, czego nie jest normalnie w stanie zobaczyć nikt inny. Główną inspiracją są psy, ale ważne są także miejsca, dlatego chętnie podróżuję. Zawsze staram się wybrać coś wyjątkowego, w magicznym, baśniowym klimacie. Kiedy są odpowiednie warunki, pomysły przychodzą same - mówi Alicja Zmysłowska.

 

Fotografie podkreślają charakter i różnorodność zwierząt. Autorka przyznaje, że kluczowy jest dobry kontakt z czworonożnym modelem i jego swoboda na sesji. To przekłada się na radość - zarówno dla niej, jak i psa. - Nie ma tu miejsca na żaden przymus czy nerwy. Dobra relacja ze zwierzakiem podczas zdjęć przekłada się na to, jak się zaprezentuje, a to z kolei jest kluczowe w uzyskaniu zamierzonego efektu - dodaje.

 

Baśniowe zdjęcia Alicji Zmysłowskiej można zobaczyć w Galerii na Poziomie w Agorze Bytom. Zbiór obejmuje zdjęcia z kilku lat twórczości artystki, w tym najnowsze, z wyprawy na Alaskę. To kolejny raz, gdy galeria handlowa organizuje tego typu wydarzenie. W maju klienci zobaczyli „Projekt 365", czyli fotografie dzieci młodej mamy Karoliny Wojaczek-Jergli, a w kwietniu „Oblicza Śląska" ukazane z lotu ptaka na zdjęciach Ra2nskiego.

 

Agora Bytom to multigaleria w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się 120 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino i sala widowiskowa. Tylko w ostatnim czasie swoje salony otworzyły tutaj: 50 Style, Fun Pizza, Niezły Kocioł, Cukiernia Adorato, a także stoiska: B. Loves Plates, Teletorium czy Golden Rose. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.

 

Wystawa „Fotografii psów odmian kilka"

3 czerwca - 1 lipca 2017 r.

Agora Bytom - Galeria na Poziomie, poziom +3

Wstęp wolny - zapraszamy!

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter