a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 22 sierpnia 2017
Imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Kuchnia i zdrowie

Chrapiesz? Uważaj to może być bezdech senny

Chrapiesz? Uważaj to może być bezdech senny

Wstajesz z bólem głowy, masz problemy z koncentracją, luki w pamięci, ciągle myślisz o drzemce i chrapiesz w nocy - oto niektóre z objawów obturacyjnego bezdechu sennego. Niestety, obturacyjny bezdech senny może nie dawać objawów, a mimo to wciąż zagrażać naszemu zdrowiu i życiu. Osoby, które mają i go nie leczą mogą stracić prawo jazdy.

więcej
 • Jak powstają nowe smaki lodów?

  Jak powstają nowe smaki lodów?

  Lody różane, chałwowe, śliwka w czekoladzie czy najnowszy smak pomarańcza i migdał w czekoladzie - to jedne z unikalnych kompozycji lodów. Jak powstają nowe smaki? Jak wyjaśnia Zbigniew Grycan zaczyna się bardzo prosto od eksperymentu.

  więcej
 • Kawa z tłuszczem dodaje energii i hamuje łaknienie. Powinny ją pić osoby aktywne fizycznie

  Kawa z tłuszczem dodaje energii i hamuje łaknienie. Powinny ją pić osoby aktywne fizycznie

  Bulletproof coffee, czyli kawa z tłuszczem, np. olejem kokosowym, jest polecana osobom, które preferują aktywny styl życia. Nie powinna jednak zastępować pełnowartościowego śniadania, które jest źródłem węglowodanów – podkreślają dietetycy. Przed porannym treningiem warto więc poprzedzić ją drobną przekąską tak, by składniki kawy nie podrażniły błony śluzowej żołądka.

  więcej
 • Zimowy bieg po zdrowie

  Zimowy bieg po zdrowie

  Nie odkładaj swoich butów do biegania ponieważ spadł śnieg. Nikt nie mówił, że zimą zostaje nam tylko siłownia bądź co gorsze- leżakowanie pod kołderką. Jeżeli lubisz przebywać na świeżym powietrzu, nic nie stoi na przeszkodzie aby zażyć dawki biegu, nawet gdy temperatura spada poniżej zera.

  więcej
 • Duży postęp w leczeniu zaawansowanego czerniaka. Dla polskich pacjentów nowoczesne terapie są jednak trudno dostępne

  Duży postęp w leczeniu zaawansowanego czerniaka. Dla polskich pacjentów nowoczesne terapie są jednak trudno dostępne

  Zastosowanie równolegle dwóch nowoczesnych leków w ramach terapii skojarzonej jest szansą dla chorych na walkę z zaawansowaną, dającą przerzuty postacią czerniaka złośliwego. Takie leczenie może wydłużyć czas przeżycia średnio o 25 miesięcy, a dzięki obniżonej toksyczności poprawia jakość życia pacjentów. Te nowoczesne formy terapii wciąż są jednak trudno dostępne dla chorych w Polsce.

  więcej
 • Romantyczna kolacja powinna być lekka. Warto wcześniej zapytać drugą osobę o preferencje kulinarne

  Wybierając menu na randkę, przede wszystkim warto unikać ciężkostrawnych dań mięsnych smażonych w głębokim tłuszczu. Po ich konsumpcji może bowiem towarzyszyć uczucie przejedzenia, ciężkości i senności, a w takim momencie trudno o romantyczny nastrój i ochotę na flirt. Warto także zapytać druga osobę o jej preferencje kulinarne.

 • Stożek rogówki można wyleczyć. Zabieg laserem trwa zaledwie 2 sekundy

  Stożek rogówki to zwyrodnienie, które ma podłoże genetyczne. Istnieją już metody, dzięki którym możliwe jest zatrzymanie lub cofnięcie tego schorzenia. Im wcześniej dostrzeżemy objawy deformacji rogówki, tym mniej inwazyjne leczenie nas czeka.

 • W Polsce 95 proc. osób z przewlekłą chorobą nerek nie wie o schorzeniu. Brakuje wczesnej diagnostyki i szybkiego dostępu do nefrologa

  Nawet 4,5 mln Polaków cierpi na przewlekłą chorobę nerek. Aby ratować życie, co roku 4 tys. osób rozpoczyna leczenie dializami. Większość z nich dowiaduje się o chorobie zbyt późno.

 • OLE! Imprezowe, kolorowe SOS

  Pewnie nie raz zdarzyło Ci się, że idealną koncepcją na spędzenie piątkowego wieczoru było siedzenie w dresie przed telewizorem z pilotem w ręku. Najlepiej pod ciepłym i miękkim kocem! I może bywało też tak, że te absolutnie ważne plany „popsuł” dzwonek do drzwi i wpadający do Twojego mieszkania niezapowiedziani znajomi. Szaleni i spontaniczni - ale przecież za to ich uwielbiasz! I z pewnością, mimo niespodziewanych odwiedzin, nie wyobrażasz sobie, by Twoi goście nie zostali odpowiednio przyjęci! Na szczęście, przewidująco zawsze masz w zanadrzu OLE!–imprezowe SOS.

 • Bariści zachęcają, by eksperymentować z nowymi smakami kaw z różnych stron świata. Sekret idealnego napoju tkwi w jego parzeniu

  Na smak kawy ma wpływ nie tylko rodzaj szczepu i moment zbioru, lecz także miejsce pochodzenia. Gatunki z Ameryki Południowej mają w sobie nutkę czekoladowo-orzechową, z Etiopii – posmak trawy cytrynowej, a azjatyckie są tłuste. Zdaniem kawoszy, dobra kawa to napój o odpowiedniej ilości słodyczy, odrobiny goryczy i kwaskowatym smaku.

1 ...49|50|51|52|53|54|55|56|57|58... 78

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter