a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Sobota, 26 maja 2018
Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Jak powstają nowe smaki lodów?

2016-03-21
Jak powstają nowe smaki lodów?

Wypowiedź: Zbigniew Grycan, właściciel firmy Grycan - lody od pokoleń

Lody różane, chałwowe, śliwka w czekoladzie czy najnowszy smak pomarańcza i migdał w czekoladzie - to jedne z unikalnych kompozycji lodów. Jak powstają nowe smaki? Jak wyjaśnia Zbigniew Grycan zaczyna się bardzo prosto od eksperymentu.

- Eksperymenty prowadzimy cały czas, niestety jest to czasochłonne i trwa miesiącami. Pierwsze próby robimy w domu, w kuchni - mówi newsrm.tv  Zbigniew Grycan, właściciel firmy Grycan - Lody od pokoleń.

Tworzenie nowego smaku lodów tylko z pozoru wydaje się proste. Po pierwszych próbach w domowym zaciszu receptura trafia do specjalnego laboratorium. Właśnie tam śmietanka kremówka, żółtka jaj, cukier, mleko i dodatki smakowe są ze sobą mieszane. Później przychodzi czas na test. - Lody muszą smakować mojej żonie, mnie, córkom i załodze, która także ocenia smak - dodaje Zbigniew Grycan.

Rocznie firma przeprowadza kilkanaście prób i tylko kilka kompozycji trafia na rynek. Lody Pomarańcza i Migdał w Czekoladzie to najnowszy, 100. smak w ofercie marki. Nowej kompozycji będzie można spróbować już od kwietnia w ponad 140 lodziarnio-kawiarniach.Najnowszy smak lodów to  połączenie deserowej czekolady, skórki pomarańczowej i chrupiących migdałów, a inspiracją do jego stworzenia był Tort Angielski.

źródło: newsrm.tv

Tagi: Grycan, kawiarnia, lody, lodziarnia, smak, Zbigniew Grycan

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter