a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 20 września 2018
Imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Książki

Sylwia Chutnik poleca książki na lato. Wśród nich „Szczygieł” i reportaże Macieja Kołodziejczyka

Sylwia Chutnik poleca książki na lato. Wśród nich „Szczygieł” i reportaże Macieja Kołodziejczyka

Donna Tartt i Marcin Kołodziejczyk to autorzy, po których zdaniem Sylwii Chutnik warto sięgnąć tego lata. Do listy wakacyjnych lektur według pisarki warto także dopisać książki Marii Janion i Izabeli Filipiak. „Absolutna amnezja” oraz „Kobiety i duch inności” to pozycje, które powinna przeczytać każda kobieta.

więcej
 • Katarzyna Kołczewska – "Wbrew sobie"

  Katarzyna Kołczewska – "Wbrew sobie"

  Nie da się uratować nikogo siłą. Do przyjęcia pomocy też trzeba dojrzeć.

  więcej
 • Gregg Olsen - "Siewcy strachu"

  Gregg Olsen - "Siewcy strachu"

  Dwie kobiety mają obsesję na punkcie najsłynniejszego amerykańskiego mordercy Teda Bundy’ego. Jedna jest policjantką, której siostra mogła paść jego ofiarą. Druga to obłąkana fanka, która korespondowała z nim, gdy siedział w więzieniu i wychowała syna, żeby podjął jego dzieło. Żeby oczarowywał i wabił niewinne dziewczyny. Żeby porwał, zgwałcił i zabił więcej kobiet niż którykolwiek seryjny morderca w historii. I żeby wciągnął ogarniętą obsesją policjantkę w pułapkę tak chorą i szaloną jak sam Bundy.

  więcej
 • Biografia Jamesa Deana

  Biografia Jamesa Deana

  James Dean był klasycznym gwiazdorem kina. Buntownikiem, który żył szybko i umarł młodo, ale wywarł wpływ na całe pokolenie. W biografii "James Dean. Legenda" George Perry analizuje błyskawiczną drogę aktora do sukcesu, ukazuje prawdziwą historię jego życia i ilustruje je zdjęciami pochodzącymi często z prywatnej kolekcji rodziny Deana. Książka ukazała się 6 maja br. nakładem Wydawnictwa Burda Książki.

  więcej
 • Beata Pawlikowska radzi, jak odnaleźć poczucie własnej wartości

  Beata Pawlikowska radzi, jak odnaleźć poczucie własnej wartości

  Beata Pawlikowska przekonuje, że choć każdy doświadcza czasami uczucia bezradności i zagubienia, to nie należy do siebie dopuszczać negatywnych myśli. Znana podróżniczka w swojej nowej książce radzi, jak się nie poddawać w natłoku codziennych problemów. Poradnik "W dżungli codzienności" ukazał się 29 kwietnia nakładem Wydawnictwa Burda Książki.

  więcej
 • Kody, które pomogą odnieść sukces

  Jak osiągnąć sukces, wychodząc poza własne ograniczenia? Alexander Loyd prezentuje metodę, która pozwoli przeprogramować się na miłość, spokój i życzliwość oraz zapoczątkować naturalną przemianę wewnętrzną, prowadzącą do sukcesu. Poradnik "Kody Sukcesu. Jak mieć udane życie, zdobyć miłość i być szczęśliwym" ukazał się 22 kwietnia br. nakładem Wydawnictwa Burda Książki.

 • Simone de Beauvoir – "Pewnego razu w Moskwie"

  "Pewnego razu w Moskwie" czekało na pierwsze francuskie wydanie niemal trzydzieści lat. Polskiemu czytelnikowi wątki powstałej w latach 1966–1967 powieści mogą być znane z "Wieku umiaru" wydanego razem z "Kobietą zawiedzioną" (1995 r.).

 • Grażyna Jeromin-Gałuszka – "Złoty sen"

  Opowieść o przemijaniu i nieprzemijaniu. O wielkiej miłości, która zniszczyła przyjaźń, i o przyjaźni, która pokonała trudną miłość.

 • Elizabeth Renzetti - "Plotka, czyli oparte na faktach"

  Augusta Price słynie w Anglii z serialowej roli ciapowatej kelnerki, ale też ze swoich publicznych wpadek po pijanemu. Obecnie nie ma pracy, żadnego kontaktu z synem, a na dodatek kończą jej się środki uspokajające. Zdołała jednak zaliczyć całkowicie niespodziewany sukces wydawniczy, publikując swoje wspomnienia (oparte na faktach… choć jedynie bardzo luźno).

 • Weekend w Pradze i Berlinie

  Zabytkowe budowle, muzea oraz nowoczesne miejsca rozrywki przyciągają do Berlina i Pragi turystów z całego świata. Pobyt w tych miastach ułatwią przewodniki "Spacerem po Berlinie" Paula Sullivana oraz "Spacerem po Pradze" Willa Tizarda. Książki z serii "Wakacje bez pośpiechu" wydawanej pod marką National Geographic ukazały się na rynku 8 kwietnia nakładem Wydawnictwa Burda Książki.

 • Louisa Young "Wciąż czekam"

  Kwiecień 1919 roku. Minęło sześć miesięcy od podpisania rozejmu, który położył kres Wielkiej Wojnie. Ci, którym udało się przeżyć, będą teraz musieli stanąć do zupełnie nowej walki.

 • Nowe spojrzenie na życie i śmierć Jezusa

  O Jezusie napisano wiele, jednak w istocie niewiele o nim wiadomo. Ewangelie jego uczniów zawierają wiele sprzeczności i nie stanowią obiektywnej kroniki. Kim więc właściwie był Jezus i co się z nim stało? To zagadnienia, które do dziś wywołują spory i kontrowersje. Odpowiedzi postanowili poszukać Bill O’Reilly i Martin Dugart w książce "Zabić Jezusa. Opowieść historyczna", która ukazała się 18 marca nakładem Wydawnictwa Burda Książki.

1|2|3|4|5|6|7|8|9

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter