a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 19 października 2017
Imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Książki

Czytanie ebooków stało się modne

Czytanie ebooków stało się modne

Książki elektronicznej cieszą się coraz większą popularnością i sympatią Polaków. W badaniu zrealizowanym przez Virtualo, lidera branży ebooków i audiobooków, 60% respondentów potwierdziło, iż czytanie książek elektronicznych jest obecnie bardzo modne. Dlaczego tak chętnie sięgamy po ebooki? Czy to chwilowy trend czy forma czytania, która wpisze się na stałe w polskie zwyczaje czytelnicze?

więcej
 • ANETA ZAJĄC AMBASADORKĄ AKCJI "CZYTANIE NA KOLANIE"

  ANETA ZAJĄC AMBASADORKĄ AKCJI "CZYTANIE NA KOLANIE"

  nana aktorka i blogerka Aneta Zając zainicjowała akcję „Czytanie na kolanie", w której namawia rodziców do głośnego czytania dzieciom przynajmniej 15 minut dziennie. Nawiązana współpraca z Wydawnictwem Dragon, które niebawem wprowadzi na rynek serię książek dla najmłodszych o przygodach Smoka Maciusia, ma też uświadamiać rodziców i dzieci jak używać telefonów i tabletów do celów edukacyjnych.

  więcej
 • Katarzyna Olubińska o swojej książce: gwiazdy z niezwykłą radością zgadzały się rozmawiać o Bogu

  Katarzyna Olubińska o swojej książce: gwiazdy z niezwykłą radością zgadzały się rozmawiać o Bogu

  Gwiazda TVN wydała książkę, w której rozmawia ze znanymi osobami o ich podejściu do duchowości i religii. Wśród bohaterów publikacji „Bóg w wielkim mieście" znaleźli się m.in. Marika, Wojciech Modest Amaro, Maciej Musiał i Marcin Gortat. Dziennikarka twierdzi, że większość gwiazd chętnie zgadzała się na szczere, niemal intymne wywiady.

  więcej
 • Piotr Gąsowski pisze kolejną książkę. Opisze w niej swoje podróże

  Piotr Gąsowski pisze kolejną książkę. Opisze w niej swoje podróże

  Aktor zwiedził ponad 70 krajów. Obecnie pracuje nad książką, w której opisze swoje zagraniczne wyprawy. Gąsowski twierdzi, że w publikacji tej znajdą się historie mrożące krew w żyłach, jego podróże obfitują bowiem w zaskakujące zdarzenia.

  więcej
 • Miłość, bez której nie byłoby “Tataraku” ani “Kochanków z Marony”.

  Miłość, bez której nie byłoby “Tataraku” ani “Kochanków z Marony”.

  Premiera książki o związku Jarosława Iwaszkiewicza i Jerzego Błeszyńskiego. „Wszystko jak chcesz” to publikowana po raz pierwszy korespondencja sprzed pół wieku. Prawdziwa historia męskiej miłości, którą rządzą uniwersalne prawa tragedii i romansu. Czyta się ją jak powieść.

  więcej
 • Trzecia edycja konkursu „Piórko. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci”

  Chcesz wygrać 100 tys. zł? Do 21 marca zgłoś tekst w konkursie Biedronki Piórko 2017

  Piszesz teksty literackie, ale jeszcze ich nie publikowałeś? Chcesz pokazać innym swój talent i spełnić marzenia o karierze pisarza? Wyślij tekst dla dzieci do 21 marca br. i wygraj 100 tys. zł. Szczegółowe informacje dotyczące udziału w konkursie „Piórko 2017. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci” i formularz rejestracyjny dostępne są na stronie internetowej: www.piorko2017.biedronka.pl

 • Piotr Gąsowski: Miałem w życiu wiele pechowych zdarzeń. Przyjaciele radzili, żebym je opisał

  Aktor opublikował swoją debiutancką książkę. Z humorem i dystansem do siebie opisał w niej największe porażki swojego życia. Zdradził, co łączyło go z Robinem Williamsem i jak skończyła się jego przygoda na planie filmu porno. Gąsowski twierdzi, że lubi śmiać się z samego siebie i nie ma problemu z przyznaniem się do niepowodzeń. Do napisania książki zachęcali go znajomi oraz zaprzyjaźnieni pisarze.

 • Jak Polacy użytkują ebooki i audiobooki. Wyniki badania

  Firma Virtualo we współpracy z Instytutem Badawczym ARC Rynek i Opinia przeprowadziło badanie mające na celu poznanie zwyczajów i preferencji polskich użytkowników książek elektronicznych.

 • Miłość we współczesnej literaturze – urok książek autobiograficznych

  Temat miłości od zawsze był mocno eksploatowany w literaturze, zarówno poprzez wiersze, jak i prozę. Tendencja ta nie zmieniła się, gdyż miłość wciąż stanowi inspirację dla pisarzy do opisywania nie tylko wymyślonych, lecz także przeżytych historii.

 • Big Book Festival po raz piąty!

  Piąta edycja Big Book Festival – Dużego Festiwalu Czytania rozpocznie się w piątek, 23 czerwca i potrwa do niedzieli, 25 czerwca.

 • Najlepsze książki, które w 2017 roku zobaczymy na ekranie

  Dobra książka często stanowi inspirację dla kinowych twórców. Na podstawie historii stworzonych przez pisarzy powstało już wiele scenariuszy. W tym roku także ukaże się sporo ciekawych filmów, opartych o bestselerowe powieści. Księgarnia Gandalf przygotowała zestawienie pięciu propozycji po które warto sięgnąć, zanim pojawią się na srebrnym ekranie.

 • FIT LOVERS WYDALI KSIĄŻKĘ

  Youtuberzy FIT LOVERS wydali książkę i rzucają wyzwanie!

  „PARA NA CAŁE ŻYCIE” to tytuł lifestylowego przewodnika po życiu, który już 1 marca br. trafi na półki salonów prasowych i do księgarni internetowych. Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz - youtuberzy znani jako FIT LOVERS - dzielą się z czytelnikami swoją filozofią i pokazują jak w ciągu 52 tygodni zmienić swoje życie na lepsze. Wszystkim chcącym wprowadzić pozytywne zmiany w sobie i wokół siebie rzucają wyzwanie FIT LOVERS CHALLENGE.

1|2|3|4|5|6|7|8|9

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter