a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 21 sierpnia 2018
Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Zakochani w książkach spotkają się w Wola Parku

2017-08-29
Zakochani w książkach spotkają się w Wola Parku

Rozwijają słownictwo oraz język, uczą wyrażać myśli i rozumieć świat, pobudzają fantazję, dostarczają dużo wiedzy, emocji, a także rozrywki. Zalet czytania książek jest wiele. Ich miłośnicy spotkają się 2 i 3 września na Placu Pałacowym w Wola Parku na promującej czytelnictwo akcji „Zaczytani Zakochani. Z miłości do książek", która pomoże uczestnikom zakochać się w czytaniu i zaszczepić tę miłość w najmłodszych. Wydarzenie jest bezpłatne.

W pierwszy wrześniowy weekend w Wola Park odbędzie się święto książki, promujące czytelnictwo w towarzystwie dobrej zabawy. Akcja „Zaczytani Zakochani. Z miłości do książek" przygotowana została z myślą o małych i dużych miłośnikach czytania oraz tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z książkami. Podczas wydarzenia zaplanowano szereg atrakcji, które sprawią, że książka na stałe zagości w naszych domach. W strefie plastycznej pod okiem animatorów, dzieci będą mogły stworzyć własną okładkę książki. W nagrodę każdego dnia, 100 pierwszych małych artystów otrzyma bajkowy podarunek. Konkursy z książkowymi nagrodami przygotowane zostały również w strefie czytania. Na odwiedzających to miejsce czekać będzie zaskakujący gość - aktor i zarazem autor bajek prezentujący opowieści dla najmłodszych swojego autorstwa, który nagrodzi za miłość do czytania niejednego uczestnika. 

Rozwijaniu wyobraźni i dobrej zabawie sprzyja także malowanie buzi, jedna z popularniejszych atrakcji wśród dzieci, dająca możliwość przemiany nie do poznania. Motylki, kwiat, znaki superbohaterów i wiele więcej. Każdy zainteresowany malowaniem buzi będzie mógł wybrać swój ulubiony wzór lub kreatywnym animatorom zaproponować własny i wymarzony motyw.

Zamki, fosy, domki na kurzej nóżce, a nawet wioska smerfów, budowle pochodzące z przeczytanych opowieści będzie można stworzyć za pomocą wielkich klocków i tych trochę mniejszych, czekających w strefie z klockami. Natomiast na stanowiskach z kinetycznymi budowlami, bajkowe konstrukcje budowane będą z piasku kinetycznego.

Początek roku szkolnego to idealny czas na zrobienie generalnych porządków na półkach. Może przy okazji znajdą się na nich książki już przeczytane, po które nikt już nie sięga? Warto je wtedy przynieść do Wola Parku na odbywającą się podczas wydarzenia akcję „nadaj swojej książce drugie życie". Ważne, by publikacje były w bardzo dobrym i dobrym stanie. Zebrane książki zostaną przekazane do Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.

Wydarzenie „Zaczytani Zakochani. Z miłości do książek" odbędzie się 2-3 września w godzinach 12:00 - 18:00 na Placu Pałacowym zlokalizowanym przy kawiarni Costa Coffee. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny. 

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter