a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 25 września 2018
Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Tajemnica filadelfijskiej posiadłości

2015-04-01
Tajemnica filadelfijskiej posiadłości

Liczący ponad 200 lat Tarleton-Dandridge House to żelazny punkt programu wycieczek zwiedzających zabytki Filadelfii. Chodzą słuchy, że posiadłość pamiętająca czasy walki o niepodległość Stanów Zjednoczonych jest nawiedzona. Podobno wciąż krąży tam duch patriotki Lucy Tarleton, zasztyletowanej przez wrogiego generała Briana Bradleya, zwanego Bestią... Najnowszy thriller Heather Graham "Legendarna posiadłość" ukazała się 18 marca nakładem Wydawnictwa Burda Książki.

Allison Leigh, historyczka i badaczka, zajmuje się oprowadzaniem turystów po legendarnej posesji Tarleton-Dandridge House w Filadelfii. Pewnego wieczoru po odprawieniu ostatniej grupy dokonuje makabrycznego odkrycia. W gabinecie, w którym wisi portret brytyjskiego generała Bestii Bradley'a, znajduje ciało kolegi-przewodnika...

Na miejsce zbrodni przyjeżdża Tyler Montague, należący do specjalnej grupy agentów FBI, znanej jako Ekipa Łowców. Podobnie jak jej inni członkowie, jest obdarzony szczególną intuicją i umiejętnością nawiązywania kontaktu ze zmarłymi. W międzyczasie Allison zostaje poproszona o niezwłoczne spotkanie z jednym ze zwiedzających, Toddem. Chłopak twierdzi, że Bestia Bradley najpierw zabił kolegę Allison, a potem podążył za Toddem i zaatakował jego ojca, wywołując u niego śpiączkę. Wszystkim zaczyna grozić niebezpieczeństwo.

Tyler Montague prosi przewodniczkę o wsparcie śledztwa FBI. Wiedza Allison o dziejach legendarnej posiadłości i jej mieszkańcach może okazać się bardzo przydatna. Nieoczekiwanie między dwójką bohaterów nawiązuje się bliska więź.

O autorce

Heather Graham - autorka bestsellerów "New York Timesa" i "USA Today". Opublikowała ponad 70 tytułów, m.in. "Rajska pokusa", "Noc, morze i gwiazdy", "Mordercze grono" i wiele innych. Jej powieści zostały wyróżnione licznymi nagrodami. Ukazały się na całym świecie w łącznym nakładzie ponad 20 mln egzemplarzy.

Informacja prasowa

 

Tagi: Heather Graham, książka, Legendarna posiadłość, opis

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter