a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Piątek, 20 kwietnia 2018
Imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

"Ostatnie dni Lorien - Zaginiona Kartoteka ujawniona"

2015-02-21
"Ostatnie dni Lorien - Zaginiona Kartoteka ujawniona"

Jeden z najbardziej tajemniczych współczesnych autorów - Pittacus Lore - powraca. Książka "Zaginiona Kartoteka. Ostatnie dni Lorien" to fascynująca kontynuacja młodzieżowej serii science-fiction. Powieść ukazała się 14 stycznia nakładem Wydawnictwa Burda Książki.

"Ostatnie dni Lorien" to piąta część "Zaginionej Kartoteki", będącej suplementarną serią bestsellerowej sagi "Dziedzictwa Planety Lorien". Autor po raz pierwszy przekazuje czytelnikom tak wiele cennych informacji o tajemniczej planecie Lorien - przybliża loryjską kulturę, mitologię i ustrój polityczny. Zdradza też nareszcie, w jaki sposób doszło do upadku cywilizacji na Lorien...

Pittacus Lore swoją tożsamość utrzymuje w sekrecie. Twierdzi, że dysponuje mocami, o jakich zwykły śmiertelnik może tylko śnić. Na Ziemię przybył 12 lat temu, by móc przygotować swój lud do wojny z Mogadorczykami. Pittacus Lore w swojej książce wprowadza czytelnika w niezwykły i owiany aurą tajemniczości świat, w którym toczy się międzyplanetarna wojna cywilizacji.

- Tutaj, na Lorien, nie ma wojen. Nigdy. Pogoda zawsze jest idealna, a ekosystemy są na tyle zróżnicowane, że każdy może znaleźć miejsce dla siebie. Większa część planety to dziewicze lasy, rajskie plaże i góry z takimi widokami, że aż nie chce się wierzyć oczom. Miast mamy niewiele i jest w nich tyle przestrzeni, że można poruszać się swobodnie, a wskaźnik przestępczości wynosi zero. Tyle że nic nie jest doskonałe, prawda? Nawet jeśli coś jest, to moim zdaniem "doskonały" równa się "nudny". A nudy nie znoszę. Zawsze staram się znaleźć jakąś niedoskonałość. I wtedy dopiero robi się fajnie - fragment książki "Ostatnie dni Lorien".

O autorze:

Pittacus Lore - jak sam twierdzi, jest głową Starszyzny Loryjczyków i posiada moce, o jakich posiadaniu inni mogą tylko pomarzyć. Widział rzeczy, jakich reszta ludzi nigdy nie zobaczy. Od dwunastu lat mieszka na Ziemi, szykując się do wojny, która zdecyduje o losie naszej planety. Nikt nie zna miejsca jego pobytu.

Informacja prasowa

Tagi: książka, Pittacus Lore, Zaginiona Kartoteka. Ostatnie dni Lorien

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter