a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 26 maja 2018
Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Mediolan jak na dłoni

2015-02-25
Mediolan jak na dłoni

Jak dokładnie poznać miasto, odwiedzić najważniejsze punkty turystyczne i poczuć jego prawdziwą atmosferę? Wystarczy wybrać się na spacer jego ulicami. Fabrizia Villa w książce "Spacerem po Mediolanie" odkrywa przed czytelnikami nieznane oblicze włoskiej stolicy sztuki, kultury i mody. Nowy przewodnik z serii "Wakacje bez pośpiechu" wydawanej pod marką National Geographic ukazał się 18 lutego nakładem Wydawnictwa Burda Książki.

Przewodnik "Spacerem po Mediolanie" zawiera zróżnicowane trasy po różnych punktach miasta: od katedry Du Omo, placu San Babila i Galerii Wiktora Emanuela II, przez operę La Scala i pinakotekę Brera, aż po ceglany zamek Castello Sforzesco i pierścienie kanałów Navigli. Nie zabrakło też propozycji dla miłośników stylu i trendów, którzy powinni zobaczyć Mediolańskie Muzeum Historii i Mody oraz zbiory kolekcji sztuki użytkowej. Aby poczuć ducha Mediolanu, warto odwiedzić Teatro La Scala - symbol miasta, a także Porta Venezia, czyli strefę słynnych secesyjnych budynków i restauracji serwujących tradycyjne, miejscowe potrawy.

Fabrizia Villa prezentuje sprawdzone trasy przeznaczone zarówno dla urlopowiczów z dziećmi, jak i osób podróżujących samotnie. Natomiast turyści, którzy planują jedynie krótki pobyt w mieście, znajdą wycieczki pozwalające zobaczyć jak najwięcej "lotem błyskawicy". Praktyczne informacje, szczegółowe fragmenty planu miasta i dokładne objaśnienia pomogą odpowiednio zaplanować podróż. Natomiast rady bywalców, rekomendacje atrakcji i lokali, ciekawostki oraz kolorowe fotografie pozwolą poruszać się po mieście niczym rdzenni mediolańczycy.

Seria przewodników "Wakacje bez pośpiechu" przeznaczona jest dla podróżników ceniących sobie spokojne zwiedzanie i dokładne poznanie danego miejsca. Do tej pory w serii ukazały się przewodniki opisujące najpopularniejsze miasta świata, m.in. Londyn, Nowy Jork, Paryż, Rzym, Barcelonę i Amsterdam.

Informacja prasowa

Tagi: książka, przewodnik, Spacerem po Mediolanie

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter