a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 23 czerwca 2018
Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Kody, które pomogą odnieść sukces

2015-05-04
Kody, które pomogą odnieść sukces

Jak osiągnąć sukces, wychodząc poza własne ograniczenia? Alexander Loyd prezentuje metodę, która pozwoli przeprogramować się na miłość, spokój i życzliwość oraz zapoczątkować naturalną przemianę wewnętrzną, prowadzącą do sukcesu. Poradnik "Kody Sukcesu. Jak mieć udane życie, zdobyć miłość i być szczęśliwym" ukazał się 22 kwietnia br. nakładem Wydawnictwa Burda Książki.

Poznanie własnych słabości i praca nad nimi to jedne z najtrudniejszych zadań, jakie człowiek przed sobą może postawić. Choć często można usłyszeć o niezawodnych metodach na radzenie sobie z własnymi lękami i ograniczeniami, ich realizacja okazuje się nieskuteczna. Alexander Loyd w książce "Kody Sukcesu" nie tylko wyjaśnia, dlaczego te sposoby nie działają, ale też prezentuje autorskie metody na osiągnięcie celu. Te techniki postępowania mają pomóc w usunięciu negatywnych wzorców zachowań, zapisanych w podświadomości. Okazuje się, że to właśnie wspomnienia wpływają na nasze życie, determinując prawie każdą reakcję fizyczną, emocjonalną i duchową.

Poradnik przybliża przyczyny codziennych trudności oraz sposoby walki z nimi, m.in. poprzez stosowanie medycyny energetycznej. Natomiast problemy źródłowe można wyleczyć pracą umysłową oraz poprzez duchowość. W książce "Kody Sukcesu" nie zabrakło także wskazówek dla czytelników, którzy mają poczucie, że utknęli w miejscu i nie mają możliwości rozwoju. Aby ułatwić im zrozumienie przyczyn, Alexander Loyd porównuje opisane problemy do budowy komputera, który pod pewnymi względami bardzo przypomina funkcjonowanie człowieka. Autor przekonuje, że niezależnie od tego, co czytelnik uznaje za prawdziwy sukces - bogactwo, karierę zawodową, pozbycie się problemów zdrowotnych czy też zawarcie udanego związku - ta książka ma pomóc mu osiągnąć długotrwały sukces nawet w 40 dni.

Informacja prasowa

Tagi: Alexander Loyd, Kody Sukcesu, książka, premiera

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter