a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 18 sierpnia 2018
Imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Już jest ! Biografia Króla Disco Polo Zenona Martyniuka

2017-10-02
Już jest ! Biografia Króla Disco Polo Zenona Martyniuka

Przebój „Przez Twe Oczy Zielone" odtworzono w sieci ponad 105 milionów razy - taki wynik w historii muzyki polskiej osiągnęły tylko dwa utwory. Zenon Martyniuk, lider zespołu Akcent, w długo wyczekiwanej przez fanów biografii „Życie to są chwile" autorstwa Martyny Rokity, opowiada o rodzinie, miłości i pasji, dzięki której zaistniał w showbiznesie. Zabawna, chwilami nostalgiczna opowieść o zwykłym chłopaku z Podlasia, który nie poddał się przeciwnościom losu i postanowił realizować swoje pragnienia na przekór wszystkiemu.

Jest najlepszym dowodem na to, że nigdy nie należy rezygnować z marzeń. Uwielbiany przez jednych, krytykowany przez innych. Można go kochać lub nie, ale jednego nie można mu odebrać - ogromnego sukcesu, który osiągnął dzięki uporowi i ciężkiej pracy, przypłaconej często niemałymi wyrzeczeniami. Zenon Martyniuk - człowiek, który za życia stał się dla wielu legendą.

Urodził się w małej wsi na Podlasiu. Początki wcale nie były kolorowe. Kiedy przyszedł na świat (poród odebrała babcia), był tak mały i wątły, że bliscy spodziewali się najgorszego: „Dziadek jak mnie zobaczył, powiedział: „On chyba nie przeżyje... Pierwszy raz w życiu słyszę taki straszny krzyk. Jak nie umrze, to będzie z niego jakiś piosenkarz albo śpiewak" - wspomina z uśmiechem Zenon Martyniuk."

Zawsze pogodny, uśmiechnięty i skromny, ale jednocześnie niesamowicie uparty - tak mówią o nim najbliżsi. Miłością do muzyki, która towarzyszy mu od wczesnego dzieciństwa, zaraził go ukochany dziadek Mikołaj. To od niego dostał w prezencie swoją pierwszą gitarę - używaną, zniszczoną i bez kilku strun. Być może to właśnie ona była zaczątkiem wielkiej kariery pomimo, że... nie umie czytać nut: „Prawda jest taka, że do dziś nie znam się na nutach. Na gitarze od zawsze gram ze słuchu, a melodię, którą mam w głowie, ktoś inny musi przenieść mi na pięciolinię." - w książce zdradza Zenek.

„Życie to są chwile" to licząca ponad 200 stron biograficzna opowieść o życiu Zenona Martyniuka - jego dzieciństwie, dorastaniu, trudnych początkach w branży muzycznej, miłości, rodzinie i sukcesie. W książce, oprócz wielu ciekawostek z życia gwiazdora disco polo, znajdziemy niepublikowane dotychczas nigdzie zdjęcia z prywatnego archiwum muzyka.

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter