a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Wtorek, 25 września 2018
Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Gwiazdy Bestsellerów zagoszczą podczas Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach

2017-06-07
Gwiazdy Bestsellerów zagoszczą podczas Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach

Znakomita wiadomość dla miłośników literatury. Podczas Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, oprócz gwiazd kina i telewizji, zagoszczą także znani i lubiani autorzy książek. Spotkanie odbędzie się w ramach wydarzenia Gwiazdy Bestsellerów, będącego częścią głównego festiwalu.

Od 5 do 9 lipca, w Hotelu Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje przebywać będą znani i lubiani autorzy książek. Wydarzenie zostało zapoczątkowane rok temu przez dyrektor Hotelu Amber Baltic, Monikę Kowalską oraz dziennikarza i autora książek, Jarosława Skoczeń.

- Zależało nam na tym, aby skompletować wyborne towarzystwo znanych, lubianych, a co najważniejsze czytanych autorów. Z przyjemnością muszę stwierdzić, że wywiązaliśmy się z tego zadania. Jestem dumna, że hotel jeszcze mocniej zaangażuje się w ten festiwal i będzie miał znaczący wkład w te wydarzenie - podsumowuje Monika Kowalska, dyrektor Hotelu Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje.

W festiwalu weźmie udział królowa kryminału - Katarzyna Bonda, autorka wielu bestsellerów - Katarzyna Grochola, była modelka, a obecnie pisarka - Ilona Felicjańska oraz Wojciech Wocław - pisarz i popularyzator wiedzy z savoir-vivre'u. Organizatorzy cyklu nie zapomnieli także o najmłodszych, specjalnie dla nich pojawi się Michał Rusinek, autor wielu książek i wierszy dla dzieci. Nad całym wydarzeniem czuwać będzie inicjator tego spotkania - Jarosław Mikołaj Skoczeń, dziennikarz, poeta oraz autor m.in. bestsellerowej książki „Beksiński, dzień po dniu kończącego się życia. Dzienniki rozmowy".

- Każdy dzień zostanie poświęcony jednemu autorowi, aby odwiedzający mogli w spokoju spotkać się ze swoim ulubionym pisarzem lub pisarką. Na tym jednak nie koniec, Gwiazdom Bestsellerów towarzyszyć będzie także sztuka. Przez wszystkie dni festiwalu, w Hotelu Amber Baltic zorganizowane zostaną dwie wystawy, jedna poświęcona zdjęciom z Namibii autorstwa Tomasza Kochańskiego, druga zaś mocno wpisująca się w konwencję głównego festiwalu, ukazująca prace Andrzeja Wajdy, jednego z największych polskich reżyserów. Prace nieżyjącego mistrza należą do warszawskiej Galerii Bagno 2, która udostępniła część swoich zbiorów na czas trwania festiwalu - podsumowuje Jarosław Mikołaj Skoczeń.

Podczas festiwalu zorganizowana zostanie także aukcja charytatywna na rzecz Dominika  Suchłabowicza, wychowanka Klubu Sportowego Fala z Międzyzdrojów. Przedmiotami aukcji będą fotografie „Dzika Namibia" oraz obraz z Galerii Bagno 2.

Anna Ciosmak

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter