a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 18 sierpnia 2018
Imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

FIT LOVERS WYDALI KSIĄŻKĘ

2017-03-03
FIT LOVERS WYDALI KSIĄŻKĘ

Autorzy są trenerami personalnymi i mistrzami fitnessu. Oboje ukończyli Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, gdzie się poznali podczas wspólnych treningów. Połączenie zamiłowania do ruchu, zdrowego odżywiania, występów, motywowania innych i pozytywnego spojrzenia na świat zaowocowało chęcią stworzenia kanału Fit Lovers na youtubie i bloga fit-lovers.pl. Obecnie autorów śledzi na kanałach społecznościowych ponad 400 000 odbiorców.

FIT LOVERS to marka, której misją jest pomóc wszystkim, którzy potrzebują zmian w swoim życiu, wyglądzie i nastawieniu. Uważają, że zdrowie, pewność siebie i pozytywne podejście są gwarancją sukcesu, a odpowiednie żywienie oraz aktywność fizyczna najlepszym narzędziem, żeby to osiągnąć.

Wydana przez Wydawnictwo Dragon książka zatytułowana „Para na całe życie" wprowadza do świata odbiorców nowe pojęcie. FIT LIFESTYLE jest zapisany na kartkach poradnika, w którym znajdziemy wskazówki do tego, jak w ciągu 52 tygodni zmienić swoje życie na lepsze pod kątem patrzenia na świat, wiary w siebie i zdrowego stylu życia. Przewodnik aktywności pozwala ustalić indywidualne wyzwania i cele do osiągnięcia, przeplatany jest tematyką związaną z pasjami pary, czyli fitnessem, podróżami i modą.

 

Wraz z premierą książki rozpoczyna się zaplanowany na 52 tygodnie FIT LOVERS CHALLENGE. Wszyscy biorący w nim udział i dokumentujący swoją przemianę będą mogli wygrać 10 mikserów MIX&GO od Russell Hobbs, a osoba, która zdaniem jurorów i internautów przejdzie oraz udokumentuje najbardziej spektakularną metamorfozę, wygra wycieczkę na Kubę dla dwóch osób. Postępy internautów śledzić będzie można od 1 marca na Facebooku w otwartej grupie FIT LOVERS CHALLENGE oraz na profilu FIT LOVERS CHALLENGE na Instagramie.

 

Książka trafi do salonów prasowych i księgarni internetowych 1 marca.

Wydawnictwo Dragon.

źródło: Newseria Lifestyle

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter