a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 26 maja 2018
Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Beata Pawlikowska radzi, jak odnaleźć poczucie własnej wartości

2015-05-11
Beata Pawlikowska radzi, jak odnaleźć poczucie własnej wartości

Beata Pawlikowska przekonuje, że choć każdy doświadcza czasami uczucia bezradności i zagubienia, to nie należy do siebie dopuszczać negatywnych myśli. Znana podróżniczka w swojej nowej książce radzi, jak się nie poddawać w natłoku codziennych problemów. Poradnik "W dżungli codzienności" ukazał się 29 kwietnia nakładem Wydawnictwa Burda Książki.

Beata Pawlikowska udowadnia, że można skutecznie walczyć ze swoimi słabościami i życiowymi trudnościami tak, by osiągnąć upragnione cele. Podróżniczka, która ma za sobą wiele trudnych doświadczeń, chce teraz pomóc tym, którzy walczą ze swoimi demonami. Przekonuje, że nigdy nie wolno się poddawać - nawet w najgorszych momentach w życiu. W książce "W dżungli codzienności" zamieszcza nie tylko swoje felietony oraz żółte kartki ze złotymi myślami, ale odpowiada też na poruszające listy czytelników.  

- Podróż przez życie polega na krótkich odcinkach, po których zostajesz wyrzucony na peron i musisz szukać następnego pociągu. Czasem lądujesz na pustyni i musisz szukać wielbłąda. Czasem musisz iść na piechotę. Ale ciągle iść naprzód - radzi Beata Pawlikowska. Przekonuje, że choć w niektórych sytuacjach wydaje się, że nie ma już nadziei na poprawę, a wszystkie życiowe plany się rozpadły, to można jednak znaleźć w nich coś pozytywnego. Poszukuje także odpowiedzi na pytanie, jak radzić sobie z cierpieniem bliskich i jak nauczyć się wybaczać. Za pomocą przykładów z otoczenia i własnych przemyśleń pomaga Czytelnikowi wyszukać własną receptę na szczęście i odnaleźć się w dżungli codzienności.

- Bywa, że jest ciągle pod górkę. Dajesz radę. Zawzięta, uparta i wściekła na cały świat. Ciągle czujesz, że coś ci umyka, że powinno być inaczej, że niby o to ci chodziło, ale jednak właściwie chyba wcale nie! Wiem. Ja też tak miałam. Rozumiem dlaczego czujesz się nic nie warta, wylewasz morze łez, straciłaś ochotę na życie i dlaczego jesteś z gościem, z którym wcale nie chcesz być. Dlatego w tej książce oprócz felietonów i żółtych kartek zamieściłam też odpowiedzi na listy - pisze Beata Pawlikowska w swojej książce "W dżungli codzienności".

Informacja prasowa

Tagi: Beata Pawlikowska, książka, W dżungli codzienności

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter