a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 25 września 2018
Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

ANETA ZAJĄC AMBASADORKĄ AKCJI "CZYTANIE NA KOLANIE"

2017-03-30
ANETA ZAJĄC AMBASADORKĄ AKCJI "CZYTANIE NA KOLANIE"

Znana aktorka i blogerka Aneta Zając zainicjowała akcję „Czytanie na kolanie", w której namawia rodziców do głośnego czytania dzieciom przynajmniej 15 minut dziennie. Nawiązana współpraca z Wydawnictwem Dragon, które niebawem wprowadzi na rynek serię książek dla najmłodszych o przygodach Smoka Maciusia, ma też uświadamiać rodziców i dzieci jak używać telefonów i tabletów do celów edukacyjnych.

 

Aneta Zając w sesji zdjęciowej do kampanii, którą prowadzi w mediach społecznościowych, wystąpiła ze swoimi synami Michałem i Robertem. Akcja „Czytanie na kolanie" polega na tym, że rodzice na kanałach społecznościowych umieszczają zdjęcia dokumentujące czas spędzony z dziećmi na czytaniu i dyskutują
o wpływie jaki ma głośne czytanie na rozwój emocjonalny i intelektualny dzieci.

„Wystarczy 15 minut czytania dziennie, by pozwolić dziecku na rozwój jego wyobraźni oraz pogłębiać więzi. To czas, kiedy razem z naszymi pociechami udajemy się do krainy marzeń i baśni, by wspólnie z bohaterami przeżyć przygodę. Ja i moi synowie bardzo sobie cenimy te chwile" - mówi Aneta Zając. „Nasza akcja zwraca tez uwagę na to,
w jaki sposób wykorzystujemy nowe technologie. Seria książek o Smoku Maciusiu
i dedykowana doń aplikacja pozwala ożywić postaci i popatrzeć na bohaterów w trójwymiarowy sposób. Pokażmy dzieciom, że używanie telefonu to nie tylko rozrywka, ale i edukacja" -
dodaje aktorka.

 

Akcja poza działaniami w mediach społecznościowych przewiduje też spotkania z czytelnikami serii książek w centrach handlowych w kilku miastach w Polsce. W tym czasie Aneta Zając czytać będzie dzieciom i pokazywać rodzicom w jaki sposób używać aplikacji. Najbliższe spotkanie odbędzie się 8 kwietnia br. W godzinach 14.30 - 16:00 na organizowanych przez Empik Targach Książki Dziecięcej „Przecinek i Kropka". Targi odbędą się w Plac Unii City Shopping (2 piętro) przy ul. Puławskiej 2.

 

Premiera serii książek zaplanowana jest na 11 kwietnia i odbędzie się w Warszawie. Grupa facebookowa, do której można się dołączyć to https://www.facebook.com/groups/czytanienakolanie.

 

Na Instagramie wystarczy opublikować zdjecie dokumentujące czytanie dzieciom i z dziećmi oraz dodać hashtagi #czytanienakolanie i #smokmacius. Bohater książeczek ma też swój instagramowy profil, na którym ujawnia szczegóły swojego życia.

źródło: Newseria Lifestyle

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter