a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Czwartek, 16 sierpnia 2018
Imieniny: Joachima, Rocha, Domarada

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Agent FBI wyjaśnia, jak rozpoznać psychopatę

2015-01-27
Agent FBI wyjaśnia, jak rozpoznać psychopatę

"Niebezpieczne osobowości. Jak rozpoznać psychopatów w naszym otoczeniu" to poradnik, który nauczy czytelników, jak zidentyfikować niebezpiecznych ludzi w otoczeniu oraz w jaki sposób sobie z nimi radzić. Joe Navarro i Toni Sciarra Poynter udzielają cennych porad, które mogą uchronić przed problemami, a nawet uratować życie. Książka ukazała się 14 stycznia nakładem Wydawnictwa Burda Książki.

Osoby o niebezpiecznych osobowościach są okrutne, bezwzględne i przebiegłe; potrafią mistrzowsko manipulować i wykorzystać każdą okazję. Przez to mnóstwo niewinnych i niczego nieświadomych ludzi pada ofiarą morderstw, napaści, gwałtów, kradzieży, oszustw.

Osoba o niebezpiecznej osobowości może pojawić się w życiu każdego. Może być to członek rodziny, narzeczony lub narzeczona, znajomy czy współpracownik. Dlatego należy zachować czujność, która w połączeniu z odpowiednią wiedzą, pozwoli zapewnić bezpieczeństwo sobie i bliskim. Joe Navarro, były agent FBI i specjalista w dziedzinie komunikacji niewerbalnej, dzieli się z czytelnikami swoim bezcennym i wieloletnim doświadczeniem. W książce "Niebezpieczne osobowości" uczy, jak wykrywać złych ludzi - nawet tych niepozornych, kryjących się pod maską życzliwości i uśmiechu. Specjalistyczne rady przedstawione w prosty i praktyczny sposób nauczą każdego czuwać nad swoim życiem i bezpieczeństwem.

Czytelnicy dowiedzą się, w jaki sposób identyfikować cztery najbardziej rozpowszechnione niebezpieczne osobowości - narcyza, drapieżcę, paranoika oraz osobowość rozchwianą emocjonalnie. Poznają ich cechy szczególne, sposób działania i możliwe niebezpieczeństwa. Nauczą się, w jaki sposób przeciwstawiać się ich wpływowi i unikać zagrożenia. Jeżeli kontakt z daną osobą jest konieczny (ponieważ złośliwym albo nieobliczalnym osobnikiem jest szef albo kolega z pracy) - poznają techniki minimalizowania kosztów psychicznych z tym związanych oraz miejsca, gdzie można szukać wsparcia. Autorzy podpowiadają również, co zrobić, jeśli czytelnik podejrzewa, że to on sam jest niebezpieczną osobowością.

Joe Navarro - wybitny ekspert w dziedzinie analizy zachowań ludzkich, autor światowych bestsellerów, m.in. "Mowy ciała" oraz "Mowy ciała w pracy". Ponad 25 lat działał jako agent specjalny w służbach kontrwywiadowczych FBI i jako konsultant specjalizujący się w dziedzinie komunikacji niewerbalnej. Jako ekspert współpracuje z najważniejszymi firmami i organizacjami amerykańskimi. Nakładem Wydawnictwa Burda Książki ukazały się również książki "Mowa ciała" oraz "Mowa ciała w pracy".

Informacja prasowa

Tagi: Joe Navarro, książka, Niebezpieczne osobowości. Jak rozpoznać psychopatów w naszym otoczeniu, premiera

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter