a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 19 października 2017
Imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Kino

"Bogowie" najlepszym polskim filmem roku

"Bogowie" najlepszym polskim filmem roku

W Teatrze Polskim w Warszawie po raz 17. wręczono Polskie Nagrody Filmowe Orły. Niekwestionowanym zwycięzcą został film "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego. Do twórców opowieści o pierwszym w Polsce przeszczepie serca trafiło aż siedem statuetek, m.in. dla Łukasza Palkowskiego, Tomasza Kota i Piotra Głowackiego. Najlepszą aktorką okrzyknięto Maję Ostaszewską, a odkryciem roku Zofię Wichłacz. Nagroda za Osiągnięcia Życia trafiła do Franciszka Pieczki.

więcej
 • Małgorzata Kożuchowska w nominowanej do Oscara bajce

  Małgorzata Kożuchowska w nominowanej do Oscara bajce

  Już 8 maja Małgorzatę Kożuchowską będzie można usłyszeć w poruszającej, nominowanej do tegorocznego Oscara, bajce "Sekrety morza". – Wszystkich, którzy szukają oryginalnych i niezwykłych, a przy tym mądrych i pięknych opowieści zapraszam na nową kreskówkę, która wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom wszystkich rodziców – powiedziała aktorka podczas prac nad polską wersją językową.

  więcej
 • Jeden z najlepszych horrorów XXI wieku w kinach od 13 marca

  Jeden z najlepszych horrorów XXI wieku w kinach od 13 marca

  Zawładnie waszymi zmysłami! Zawładnie nocnymi koszmarami! "Coś za mną chodzi" – jeden z 25 najlepszych i najoryginalniejszych horrorów amerykańskich XXI w. według renomowanego serwisu Indiewire – w ofercie dystrybucyjnej Kino Świat.

  więcej
 • Witaj w "Klubie dla wybrańców"

  Witaj w "Klubie dla wybrańców"

  Bogaci, rozpuszczeni i zepsuci – oto członkowie elitarnego "The Riot Club" na Uniwersytecie Oksfordzkim i bohaterowie najnowszego dzieła Lone Scherfig, reżyserki wielokrotnie nagradzanych filmów "Włoski dla początkujących" i "Była sobie dziewczyna". W kinach od 24 kwietnia.

  więcej
 • "Selma" w ofercie firmy Kino Świat

  "Selma" w ofercie firmy Kino Świat

  "Selma" – nominowany do Oscara, jeden z najgłośniejszych i najwyżej ocenianych amerykańskich filmów roku (99% pozytywnych recenzji w serwisie Rotten Tomatoes) – pojawił się w ofercie dystrybucyjnej firmy Kino Świat.

  więcej
 • Chyra i Dorociński razem na ekranie

  W Bieszczadach padł pierwszy klaps do thrillera "Na granicy" – debiutu fabularnego Wojciecha Kasperskiego, wielokrotnie nagradzanego dokumentalisty, znanego m.in. z filmu "Nasiona".

 • "Ziarno prawdy" Borysa Lankosza już w kinach

  Mistrzowska obsada, starannie dobrane plenery i wnętrza, ekipa najlepszych kaskaderów, specjalnie wytresowane zwierzęta - to tajemnice dobrego kryminału. "Ziarno prawdy", ekranizacja drugiej części trylogii Zygmunta Miłoszewskiego, już od dziś w kinach! Najciekawiej zawsze za kulisami.

 • "Body/Ciało" w kinach od 6 marca

  "Body/Ciało" – nowy film Małgorzaty Szumowskiej, autorki głośnych i wielokrotnie nagrodzonych na świecie "33 scen z życia", "Sponsoringu" i "W imię…" – znalazł się w elitarnym gronie tytułów nominowanych do Złotego Niedźwiedzia na festiwalu filmowym w Berlinie. Na ekrany kin "Body/Ciało" trafi 6 marca.

 • Robert Brylewski o "Polskim gównie"

  Już wkrótce widzowie zasiądą wraz z zespołem Tranzystory we wnętrzu starego busa, żeby na własnej skórze przekonać się, jak wygląda życie rockmana. Wszystko za sprawą filmu "Polskie gówno" w reżyserii Grzegorza Jankowskiego, który wchodzi do kin 6 lutego. Główne role grają w nim legendy polskiej muzyki, m.in. Tymon Tymański, Robert Brylewski, Filip Gałązka, Krzysztof Skiba, Czesław Mozil czy Leszek Możdżer. Odsłonią oni kulisy działania biznesu, w którym blask jupiterów wielkich scen przeplata się z cieniem backstage’y prowincjonalnych klubów.

 • Janda, Figura i Ostaszewska jako Dulskie u Bajona

  W środę 14 stycznia rozpoczęły się zdjęcia do najnowszego filmu Filipa Bajona - "Panie Dulskie".

 • Nosowska zapowiada film "Ziarno prawdy"

  Mroczny teledysk Katarzyny Nosowskiej zapowiada thriller "Ziarno prawdy“ z Robertem Więckiewiczem w roli głównej. Najnowszy film w reżyserii Borysa Lankosza powstał na podstawie drugiej części bestsellerowej trylogii Zygmunta Miłoszewskiego i będzie go można zobaczyć w kinach 30 stycznia.

 • Urban i Miller szukają erotycznych wrażeń w thrillerze "The Loft"

  20 lutego na polskie ekrany trafi "The Loft" – mroczny thriller z przewrotnym scenariuszem napisanym przez Wesleya Stricka, współautora "Przylądku strachu" Martina Scorsese i "Wilka" Mike’a Nicholsa.

1|2|3|4|5|6|7

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter