a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 18 sierpnia 2018
Imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Kino

"Oculus" – spełnienie marzeń wielbicieli horrorów

"Oculus" – spełnienie marzeń wielbicieli horrorów

27 marca na ekranach kin zagościł jeden z najoryginalniejszych horrorów ostatnich lat – "Oculus". Zagraniczni krytycy z zachwytem piszą, że to "spełnienie marzeń każdego inteligentnego wielbiciela horrorów". Widz wchodzi w skórę bohatera tak bardzo, że sam traci możliwość odróżnienia złudzenia, od rzeczywistości. Czuje jakby był pod wpływem demonicznego lustra – tytułowego "oculusa".

więcej
 • "Ze wszystkich sił" – film Nilsa Taverniera

  "Ze wszystkich sił" – film Nilsa Taverniera

  "Ze wszystkich sił" w reżyserii Nilsa Taverniera to wzruszająca historia walki o wspólne marzenia i jedność rodziny. Z każdą minutą akcja filmu oddala się od dramatycznego punktu wyjścia. Niesie ze sobą mocną dawkę sportowych emocji, optymizm i radość życia. Film trafi do kin 10 kwietnia.

  więcej
 • "Heavy Mental": opowieść o strachu przed byciem zwyczajnym

  "Heavy Mental": opowieść o strachu przed byciem zwyczajnym

  Już 17 kwietnia na ekrany kin wejdzie "Heavy Mental", reżyserski debiut Sebastiana Buttnego. Film prezentowany na polskich i zagranicznych festiwalach to szczery i bezpretensjonalny obraz dzisiejszych trzydziestolatków. Niemoralna propozycja jednego z bohaterów jest początkiem podróży, w której granica między śmiesznym, dziwnym i smutnym jest wyjątkowo płynna.

  więcej
 • "Bogowie" najlepszym polskim filmem roku

  "Bogowie" najlepszym polskim filmem roku

  W Teatrze Polskim w Warszawie po raz 17. wręczono Polskie Nagrody Filmowe Orły. Niekwestionowanym zwycięzcą został film "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego. Do twórców opowieści o pierwszym w Polsce przeszczepie serca trafiło aż siedem statuetek, m.in. dla Łukasza Palkowskiego, Tomasza Kota i Piotra Głowackiego. Najlepszą aktorką okrzyknięto Maję Ostaszewską, a odkryciem roku Zofię Wichłacz. Nagroda za Osiągnięcia Życia trafiła do Franciszka Pieczki.

  więcej
 • Małgorzata Kożuchowska w nominowanej do Oscara bajce

  Małgorzata Kożuchowska w nominowanej do Oscara bajce

  Już 8 maja Małgorzatę Kożuchowską będzie można usłyszeć w poruszającej, nominowanej do tegorocznego Oscara, bajce "Sekrety morza". – Wszystkich, którzy szukają oryginalnych i niezwykłych, a przy tym mądrych i pięknych opowieści zapraszam na nową kreskówkę, która wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom wszystkich rodziców – powiedziała aktorka podczas prac nad polską wersją językową.

  więcej
 • Jeden z najlepszych horrorów XXI wieku w kinach od 13 marca

  Zawładnie waszymi zmysłami! Zawładnie nocnymi koszmarami! "Coś za mną chodzi" – jeden z 25 najlepszych i najoryginalniejszych horrorów amerykańskich XXI w. według renomowanego serwisu Indiewire – w ofercie dystrybucyjnej Kino Świat.

 • Witaj w "Klubie dla wybrańców"

  Bogaci, rozpuszczeni i zepsuci – oto członkowie elitarnego "The Riot Club" na Uniwersytecie Oksfordzkim i bohaterowie najnowszego dzieła Lone Scherfig, reżyserki wielokrotnie nagradzanych filmów "Włoski dla początkujących" i "Była sobie dziewczyna". W kinach od 24 kwietnia.

 • "Selma" w ofercie firmy Kino Świat

  "Selma" – nominowany do Oscara, jeden z najgłośniejszych i najwyżej ocenianych amerykańskich filmów roku (99% pozytywnych recenzji w serwisie Rotten Tomatoes) – pojawił się w ofercie dystrybucyjnej firmy Kino Świat.

 • Chyra i Dorociński razem na ekranie

  W Bieszczadach padł pierwszy klaps do thrillera "Na granicy" – debiutu fabularnego Wojciecha Kasperskiego, wielokrotnie nagradzanego dokumentalisty, znanego m.in. z filmu "Nasiona".

 • "Ziarno prawdy" Borysa Lankosza już w kinach

  Mistrzowska obsada, starannie dobrane plenery i wnętrza, ekipa najlepszych kaskaderów, specjalnie wytresowane zwierzęta - to tajemnice dobrego kryminału. "Ziarno prawdy", ekranizacja drugiej części trylogii Zygmunta Miłoszewskiego, już od dziś w kinach! Najciekawiej zawsze za kulisami.

 • "Body/Ciało" w kinach od 6 marca

  "Body/Ciało" – nowy film Małgorzaty Szumowskiej, autorki głośnych i wielokrotnie nagrodzonych na świecie "33 scen z życia", "Sponsoringu" i "W imię…" – znalazł się w elitarnym gronie tytułów nominowanych do Złotego Niedźwiedzia na festiwalu filmowym w Berlinie. Na ekrany kin "Body/Ciało" trafi 6 marca.

 • Robert Brylewski o "Polskim gównie"

  Już wkrótce widzowie zasiądą wraz z zespołem Tranzystory we wnętrzu starego busa, żeby na własnej skórze przekonać się, jak wygląda życie rockmana. Wszystko za sprawą filmu "Polskie gówno" w reżyserii Grzegorza Jankowskiego, który wchodzi do kin 6 lutego. Główne role grają w nim legendy polskiej muzyki, m.in. Tymon Tymański, Robert Brylewski, Filip Gałązka, Krzysztof Skiba, Czesław Mozil czy Leszek Możdżer. Odsłonią oni kulisy działania biznesu, w którym blask jupiterów wielkich scen przeplata się z cieniem backstage’y prowincjonalnych klubów.

1|2|3|4|5|6|7

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter