a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 16 sierpnia 2018
Imieniny: Joachima, Rocha, Domarada

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Objazdowe Kino Visa odwiedzi ponad 100 miejscowości, w których nie ma kin.

2017-03-04
Objazdowe Kino Visa odwiedzi ponad 100 miejscowości, w których nie ma kin.

50% zniżki przy płatności kartą Visa. Organizator profesjonalnego kina objazdowego, firma Outdoor Cinema - we współpracy z Visa - przygotowała wyjątkowe promocje dostępne każdego dnia.
Na miłośników filmu, którzy zapłacą kartą Visa, czeka specjalna 50% zniżka na bilety i zestawy w barku kinowym. Dodatkowo użytkownicy kart Visa będą mogli szybciej wejść do kina i zarezerwować miejsca w najlepszych rzędach usytuowanych na środku sali kinowej. Promocja startuje już 24 lutego, z okazji weekendu Oscarowego.

W dniach 24-26 lutego w Strzelcach Opolskich, Suchej Beskidzkiej i Pinczowie widzowie będą mogli zobaczyć „Nowy Początek" - obraz nominowany do Oscara aż w 8 kategoriach, w tym również
w kategorii najlepszy film. Dodatkowo w repertuarze bijąca rekordy popularności „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" - opowieść o niezwykłej kobiecie, która zmieniła miłosne obyczaje Polaków. Film w polskich kinach obejrzało już prawie 1,5 miliona widzów.

A już od 3 marca wyświetlany będzie premierowo film pt. „Maria Skłodowska - Curie"
- międzynarodowa koprodukcja o życiu słynnej polskiej noblistki, z Karoliną Gruszką w roli tytułowej oraz Piotrem Głowackim jako Albertem Einsteinem. W repertuarze nie zabraknie również propozycji dla najmłodszych - nominowanej do Oscara w kategorii najlepsza piosenka animacji „Trolle" oraz „Lego® Batman: Film" w wersji 3D z polskim dubbingiem.

Na mieszkańców kolejnych miejscowości czekają emocjonujące filmy oraz wyjątkowe atrakcje.

Bilety dostępne są w kasie kina oraz w internetowej przedsprzedaży. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji, repertuaru i lista odwiedzanych miejscowości znajdują się na stronie: http://kino.visa.pl/

Zaproś rodzinę i przyjaciół na seans filmowy i poczuj prawdziwą magię kina.

Na filmowe emocje zaprasza Visa!

źródło: Newseria Lifestyle

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter