a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Piątek, 20 kwietnia 2018
Imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Nosowska zapowiada film "Ziarno prawdy"

2015-01-18
Nosowska zapowiada film "Ziarno prawdy"

Mroczny teledysk Katarzyny Nosowskiej zapowiada thriller "Ziarno prawdy“ z Robertem Więckiewiczem w roli głównej. Najnowszy film w reżyserii Borysa Lankosza powstał na podstawie drugiej części bestsellerowej trylogii Zygmunta Miłoszewskiego i będzie go można zobaczyć w kinach 30 stycznia.

Na pomysł zaangażowania Katarzyny Nosowskiej wpadliśmy razem z Jerzym Kapuścińskim, opiekunem artystycznym i produkcyjnym "Ziarna prawdy" podczas koncertu wokalistki na Krakowskim Festiwalu Filmowym. Kasia Nosowska śpiewała wtedy swoje dawne utwory w nowych, ostrych i rockowych aranżacjach, co bardzo przypadło nam do gustu – opowiada Anna Drozd, producentka nowego filmu Borysa Lankosza. – Zamówienie piosenki u Nosowskiej, jednej z najlepszych współczesnych polskich piosenkarek, jest spójne z koncepcją filmu, do którego zaangażowaliśmy samych znakomitych twórców: począwszy od Zygmunta Miłoszewskiego – autora książki, na podstawie której powstał scenariusz, poprzez reżysera, autora zdjęć Łukasza Bielana i plejadę gwiazd pojawiających się nawet w rolach epizodycznych. Filmowego Rabina Zygmunta zgodził się zagrać wybitny izraelski aktor Zohar Strauss. Borys Lankosz przygotował dla Katarzyny Nosowskiej szkic zawierający jego wyobrażenie o koncepcji piosenki, ale ostateczna wersja powstała dopiero po obejrzeniu filmu przez artystkę – dodaje.

W Sandomierzu dochodzi do przerażającego morderstwa. Nagie ciało zabitej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej, zostaje podrzucone w miejscu publicznym. Sposób, w jaki pozbawiono ją życia, przywodzi na myśl mord rytualny. Miejscowi stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury – Teodora Szackiego, będą musieli nie tylko rozwiązać kryminalną zagadkę, ale też stawić czoło rozhisteryzowanej opinii publicznej.

W głównej roli zobaczymy Roberta Więckiewicza, uznawanego obecnie za jednego z najciekawszych polskich aktorów. Na ekranie będą mu towarzyszyć Jerzy Trela, Magdalena Walach, Aleksandra Hamkało, Krzysztof Pieczyński, Andrzej Zieliński, Modest Ruciński oraz izraelski aktor Zohar Strauss, znany m.in. z "Libanu" i "Oczu szeroko otwartych".

Autorem zdjęć do filmu jest Łukasz Bielan – współtwórca nagrodzonego Oscarem za zdjęcia "Życia Pi" oraz takich obrazów jak: "Transformers", "Nixon", "Wrogowie publiczni", który obecnie pracuje w ekipie operatorskiej najnowszych przygód agenta Jamesa Bonda – "Spectre".

Autorką zdjęć i reżyserką teledysku z udziałem Katarzyny Nosowskiej jest Beata Bogucka. Muzykę napisał Paweł Krawczyk, gitarzysta zespołu Hey, który od samego początku wspólnie z Katarzyną Nosowską pracował przy produkcji i komponowaniu piosenki.

Informacja prasowa

Tagi: film, premiera, Ziarno prawdy, Zygmunt Miłoszewski

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter