a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Wtorek, 21 sierpnia 2018
Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Edyta Herbuś: marzę o roli, która inspirowałaby młode dziewczyny, jak niegdyś film „Dirty Dancing”

2016-03-03
Edyta Herbuś: marzę o roli, która inspirowałaby młode dziewczyny, jak niegdyś film „Dirty Dancing”

Zdaniem Edyty Herbuś coraz więcej osób docenia jej talent aktorski. Nie ukrywa jednak, że długo miała wrażenie, że jako aktorka ma bardziej pod górę niż inni. Przełomem był dla niej ubiegły rok i role w duodramie „Diwa" oraz filmie „Miłość w Mieście Ogrodów". Obecnie Edyta Herbuś marzy o roli, która inspirowałaby młode dziewczyny tak, jak ją kiedyś zainspirowała postać Baby z filmu „Dirty Dancing".

Edyta Herbuś z zawodu jest tancerką - posiada najwyższą, międzynarodową klasę S w tańcach latynoamerykańskich. Jest trzykrotną Mistrzynią Polski Formacji Tanecznych oraz wicemistrzynią Polski w tańcach latynoamerykańskich. Jako tancerka i instruktorka występowała także w programie „Taniec z gwiazdami" na antenie telewizji TVN. Od kilku lat próbuje swoich sił także jako aktorka. Nie ukrywa, że ze względu na brak wykształcenia w tym kierunku musi pracować ciężej niż aktorzy zawodowi, aby udowodnić swój talent.

- Przez długi czas miałam poczucie, że mam bardziej pod górę niż wszyscy. Ale chyba w momencie, kiedy uwolniłam się od takiej analizy, to o wiele więcej energii mogłam włożyć w pracę i tak się wydarzyło, że cały poprzedni rok był takim czasem transformacji - mówi Edyta Herbuś agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

W 2015 roku Edyta Herbuś zagrała w bardzo dobrze przyjętym zarówno przez krytykę, jak i publiczność duodramie „Diwa" - jej sceniczną partnerką została Małgorzata Bogdańska. Wystąpiła także w filmie „Miłość w Mieście Ogrodów" u boku Andy Rottenberg, Grażyny Szapołowskiej i Ireneusza Czopa, oraz w serialu „Bodo", w którym wcieliła się w postać Poli Negri. Twierdzi, że aktorsko rozwija się we własnym tempie, a jej jedynym celem jest poruszenie publiczności swoją rolą.

- Nie próbuję zadowalać każdego, chociaż paradoksalnie mam wrażenie, że coraz więcej osób jest serdecznie nastawionych dzisiaj do mnie jako aktorki i to mnie cieszy. Aczkolwiek nie uzależniam od tego swojego samopoczucia i swoich wyborów - mówi Edyta Herbuś.

Aktorka twierdzi, że rola w spektaklu „Diwa" była dla niej skokiem na głęboką wodę, ale jednocześnie pozwoliła jej uwierzyć w siebie i położyć większy nacisk na rozwój aktorski. Z każdą rolą czuje się bardziej pewnie i czeka na kolejne wyzwania. Marzy m.in. o roli na miarę Frances „Baby" Houseman z kultowego już filmu „Dirty Dancing". Postać ta była dla niej wielką inspiracją.

- Fajnie byłoby zagrać taką rolę i zainspirować teraz inne małe dziewczynki, które tak jak ja wtedy po obejrzeniu takiego filmu będą miały mnóstwo zapału do tego, żeby podążać za marzeniami, żeby się nie zatrzymywać, tylko żeby łączyć pasję z miłością, bo tak było w tym filmie i to daje fantastyczne efekty - mówi Edyta Herbuś.

Serial „Bodo" będzie można oglądać w niedziele o godz. 20.25 na antenie TVP1. Pierwszy odcinek stacja pokaże 6 marca. Premiera filmu „Miłość w Mieście Ogrodów" w reżyserii Ingmara Villqista i Adama Sikory zapowiadana jest na wiosnę tego roku.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: "Dirty Dancing", aktorstwo, Edyta Herbuś

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter